Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha hazáig...

Mit csináljak ha hazáig követett valaki?

Figyelt kérdés
A munkahelyemről (gyár) elindultam haza, és egy idő után feltűnt, hogy jön utánnam folyamatosan egy autó. Azt hittem a férjem. Hasonló volt a kocsi. Már beértem az utcánkba mikor megtudtam hogy ő már haza ért, és akkor leesett hogy engem hazáig követett valaki. Mikor a házunk előtt megálltam akkor fordult meg és ment el. Teljesen lefagytam. A rendszámát sem láttam. Csak a kocsi típusát nagyjából mikor megfordult. Mi a helyzet ilyenkor? Kicsit félek..
2022. aug. 2. 23:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Készülj fel rá hogy kirabolhatnak és/vagy megtámadhatnak.Egyébként semmi különös.
2022. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ez most nem nyugtatott meg.
2022. aug. 2. 23:50
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Telefonodba beütsz 3 számjegyet, mégpedig 1-0-7 sorrendben, majd a vonal túlsó végén a hangnak elmondod ugyanezt amit itt leírtál.
2022. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
3as és akkor mi lesz?Még a rendszámot bemond akkor sem csinálnak semmit.Ez nem a szíeszáj
2022. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Még vér nem fog folyni, addig sajnos őket nem fogja érdekelni. Van kint 2 kamera is.. hátha nem
2022. aug. 2. 23:55
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
ilyenkor a legjobb dolog amit tehetsz az hogy be mész a legközelebbi boltba, és ha a kocsi ugyanott meg áll akkor valószínűleg követ. szerintem ilyenkor hívj valakit aki utánad tud menni.
2022. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Este 11 volt. A környéken semmi nincs nyitva ilyenkor.
2022. aug. 2. 23:57
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

Most már tudja hol laksz szóval készülj fel a legrosszabbra.

Lehet hogy most is figyel...

2022. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor próbaképpen be kell menni kisebb zsákutcákba meg hasonló helyekre, ha oda is utánad megy akkor követ, ha csak simán főúton megy utánad akkor simán lehet hogy neki is arra volt dolga.
2022. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ez nem fő út, hanem egy kis mellékutca.
2022. aug. 2. 23:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!