Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon megbántam ,hogy előfize...

Nagyon megbántam ,hogy előfizetésesre váltottam a feltöltőkártyás telefonálást. Anyám szerint nem lehet vissza térni a feltöltősre. Ez igaz lehet vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Mert igazából többet kell fizetnem és ha nem akarok annyit akkor csak 3 percet beszélhetek azzal akivel jó lenne többet. Nagyon nagy csapda ez az egész rájöttem...

2022. aug. 4. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nincs hűség akkor bármikor
2022. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 év hűség van sajnos. Most nagyon rosszkor jött ez a váltás nekem...
2022. aug. 4. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Vissza lehet csinálni, menj be a szolgáltatóhoz, és kérdezd meg őket a lehetőségekről.


Nem itt a gyakorin fog megoldódni a problémád :)

2022. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
miért fizetnél többet előfizetéssel ugyanannyi beszélgetésre? ez nem igaz.
2022. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
ja, bocsánat, félreértettem.
2022. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet. Ha felbontod a szerződést, akkor az egész fennmaradó összeget ki kell ott helyben fizetni egyben, kötbérrel.
2022. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
):
2022. aug. 4. 13:01
 8/13 anonim ***** válasza:
de hát csak annyit kell tenned, hogy nem beszélsz sokkal többet, mint amikor feltöltőkártyás volt
2022. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8, van havidíj, ezt ne felejtsd el.


Kérdező, menj be az üzletbe és kérdezz rá. Talán még nem késő.

2022. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Shaddark ***** válasza:

Nem olvastam utána, de nem úgy van már jó ideje, hogy kötbérezésnél csak a már megszerzett kedvezményeket lehet kifizettetni?

PL, ha nekem van egy tv előfizetésem és lemondom a 6. hónapban, akkor a 6 hónap alatt "felvett" kedvezményt.

Ha most kötötted és nincs benne a telefon kedvezményes ára, akkor lehet ez párszáz forint is.

Kérdezz rá, biztos ami biztos.

2022. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!