Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek kamu profilok?

Ezek kamu profilok?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és nem rég kezdtem el aktívan közösségi oldalakat használni. A férfiak akik bejelölnek és ismerkedős üzeneteket írnak, ők igazi emberek, vagy csak kamuk és szórakozni akarnak rajtam? Nem szoktam visszaírni, mert bizalmatlan vagyok, nekem nehéz elképzelni, hogy idegeneket jelölgetünk.

2022. márc. 23. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia ha rendes igazi nevük van és a képeik is eredetinek tünnek és a posztjaik is és az ismerőseik listáján is normál embereket látsz, akkor valódi profilok, nem pedig külföldi adatszerző kamu profilok, csak ugyebár a férfiak többsége jobban használja a Facebookot is és minden közösségi oldalakat ismerkedés, társkeresési célra.


De ha nem ismered őket, és képek alapján egyik sem jön be neked, akkor vagy tiltsd le őket, vagy csak szimplán hagyd őket figyelmen kívül és ne foglalkozz velük.

2022. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyar nevük van, van akiknek vannak képeik magukról, akkor ezek szerint azok hitelesek. De mondjuk akiknek vannak posztajai de magukról nincs képük?
2022. márc. 23. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy magukról nincs képük, számos oka lehet.


-Nem tud magáról egyenlőre jó képet csinálni.


-Esetleg valami ügye van, ami végett nem meri az arcát felvállalni.


-Nem akarja, hogy a képeivel visszaéljenek.


-Saját magát nem tartja jó külsejűnek.

2022. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dzsoki ***** válasza:
Bármi is lehet. Amelyikkel kialakul valamilyen szimpátia,azt hívd el egy kávéra vagy colára! Amennyiben ,nem jön vagy csak kifogásokat keres,az kamu. Amelyik mer találkozni,az nem. Már,ha tényleg eljön a randira.
2022. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaaa nem akarok velük ismerkedni, nekem fura ez a random jelölgetés. ezért is kérdezte, hogy nem e kamu, mert nem annyira tudom elképzelni, hogy valaki ezt komolyan csinálja.
2022. ápr. 2. 22:37
 6/8 Dzsoki ***** válasza:
Húúú! Hogy van ez? Nem akarsz ismerkedni velük. Akkor,mi a kérdés? Mi a jelentősége,hogy kamu vagy sem?
2022. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom elképzelni, hogy valaki tényleg így ismerkedik és kíváncsi voltam
2022. ápr. 2. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége gyakran használja a Facebookot is ismerkedésre.
2022. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!