Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bunkóság álnéven...

Nagyon nagy bunkóság álnéven chatelni egy olyan lánnyal akivel ismerkedtem régen, de úgymond virtuálisan szakított velem?

Figyelt kérdés
Az instagramon ráakadtam egy olyan lányra, akivel neten sokat beszélgettem régebben. Tudtam, hogy a saját profilomról írva nem állna velem szóba, ezért csináltam egy kamu női profilt. Nagyon jól elbeszélgettünk, szidtuk a pasikat (úgy, hogy én is az vagyok) , kiderült hogy még mindig nincs senkije. Rájöttem, hogy hülyeség volt így ráírni, de nem hittem hogy válaszol, meg azt se, hogy egész jól "elbeszélgetünk". Nem akarok tőle már semmit, de azt se árulhatom el soha, hogy ki vagyok igazából. Éreztem, hogy neki is jól esik kiadnia magából mindazt ami a lelkét nyomja egy úgymond olyan valakinek aki nem férfi. Mert mint kiderült rengeteg férfival ismerkedett meg, és találkozott is, de egyikük se jött be igazán, és sokat csalódott. Elárulta, hogy melyikükkel mi volt a baj, meg hasonló dolgokról chateltünk.Én vállalom, hogy ez egy rohadt nagy szemétség volt tőlem, és azt gondolom, hogy nagyon mérges lenne, ha ezt megtudná. ( Ja és nem loptam el senki profilképét)

2022. jún. 29. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem bunkóság.

Aljasság.

Súrolja a bűncselekmény minősítést.

2022. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből nem tudsz jól kijönni.
2022. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem vezet jóra

.

2022. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki tudnék belőle jól is jönni, csak már nem akarok tőle semmit.
2022. jún. 29. 01:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem korrekt, de köze nincs a bűncselekményhez.
2022. jún. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

#4:

Mégis hogyan? Ha azt hiszed, ezt lenyelné neked, ha megtudná, akkor borzalmasan naiv vagy.

2022. jún. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért nem ismerkedtem barátkozok interneten
2022. jún. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy lenne ez bűncselekmény, alja dolog, de komolyabb dolgokkal se foglalkozik a rendőrség, nemhogy ilyennel..
2022. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fordított esetben te bunkóságnak élnéd meg?
2022. aug. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!