Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tesztek/tennétek, ha...

Mit tesztek/tennétek, ha valamelyik veletek élő családtagotoknak pozitív lenne a Covid tesztje? Ilyenkor ti is teszteltek, vagy jelzitek azoknak, akikkel ti is kontaktok voltatok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Tesztelem magam, és ha covidos vagyok, akkor jelzem.
2022. aug. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én nem teszteltettem magam a télen, így is úgy is karanténba kerültem én is automatikusan, de szóltam a munkahelyemen, másokkal meg úgyse nagyon találkozok.
2022. aug. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Vennék szén tablettát, ha esetleg elkaptam. Amúgy nem szólnék senkinek, nem tesztelnék.
2022. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szóltam, és bementem a munkahelyre tesztért. Pozitív lett, úgyhogy kioffolódtam.
2022. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Szarnék bele.
2022. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem tesztelnék, mert pont lesz*rom, hogy korona- / influenza- / rhinovírussal fertőződtem-e meg, a tapasztalataim szerint kb. ugyan az a lefolyása mindnek.

Ha tüneteket okozna, akkor hazacuccolnék home office-ba, ha nem, akkor nem foglalkoznék vele. 2 évig szivatták az embereket ezzel a bezárogatós baromsággal, ami szemmel láthatóan semmit nem ért. Aki fél, oltassa be magát.

2022. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
41%

Nem tesztelek, felesleges már.

Sima nátha vírus.

2022. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!