Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szállnak egyesek totál...

Miért szállnak egyesek totál betegen buszra?

Figyelt kérdés

Főleg vasárnap nem értem amikor sok fontos dolguk betegen nem lehet.

Ma két járaton is teljesen összeköhögtek


2022. aug. 7. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Attól hogy valaki köhög még nem biztos, hogy beteg.
2022. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Vagy nagyon fontos dolguk van, vagy szarnak az összes többi emberre.
2022. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért látszik valakin ha tényleg totál beteg és engem olyanok köhögtek össze. Pedig most nagyon nem kéne megbetegednem
2022. aug. 7. 14:47
 4/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Fogod, felveszed a maszkot! Kész...


Egyébként szerinted hétvégén nincs senkinek dolga?

Éjszakás műszakból jön haza a rendőr, nővér, tűzoltó, és a műszakjában lett igazán beteg, valakinek be kell épp mennie a kórházba, mert az anyja haldoklik, vagy bent van szintén az anyja a kórházban, muszáj mennie az állatokról gondoskodnia a házhoz, a gyereke épp a mamánál nyaral, de a gyerek lett beteg, és senkinek nincs autója a családban, vagy pont eü intézménybe megy a betegsége miatt...



Egyébként kis nátha miatt nem mindenki tudja eldobni magát teljesen... (:

2022. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

A csaladom fele olyan allergias, higy ugy neznek ki mint akik 2 hete haldokolnak.. ne jarjanak munkaba? Ne menjenek boltba?

Te ezt nem tudod felismerni ranezesre... Persze van olyan aki betegen szarik mindenki masra, nyilvan az dühítő, csak mondom, hogy nem biztos h betegek voltak.

2022. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Menniük kell valahova és csak a tömegközlekedés elérhető.
2022. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

"Azért látszik valakin ha tényleg totál beteg "


Ha rájön a köhögés allergia vagy asztma miatt valakire, betegnek fogod tartani, mert majd megfullad, ennek ellenére senkinek nel lesz töle semmi baja.

2022. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Egyrészt: még manapság sincs mindenkinek autója, például nekem sincs. De ha van is, manapság sokszor nem csak olcsóbb, hanem gyorsabb is tömegközlekedéssel járni pl. dolgozni. Ha meg elment valahova az ember busszal, nem szívesen sétál haza többi kilométert.

Másrészt: simán van olyan, hogy elindul valaki valahova, és ott kezdenek kijönni rajta valamilyen betegség tünetei. Amikor én covidos lettem, reggel bementem dolgozni, mert semmi bajom nem volt, délután 5-re meg 38 fok fölött volt a lázam és köhögtem. Ilyenkor mit csináljon az illető? Valahogy csak haza kell jutnia, nem? Vagy haljon meg ott, ahol van?

Amúgy azt a részét adom, hogy a minimum az lenne, hogy húzzon maszkot az, aki köhög. Pandémiától függetlenül is. Meg amúgy a BKV-nak az üzletszabályzatban is benne van, hogy fertőző betegen tilos felszállni. De ha félsz, te is felvehetsz egy FFP2-t, és máris nyugodtabb leszel.

2022. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Beteg vagyok akkor hazamegyek. Felszállok a buszra/vonatra, hogy ne a koliban fertőzzek össze mindenkit. Mindegy milyen nap van.


Amúgy lehet, hogy nem fertőz attól, hogy rosszul van. Pl lehet allergiás, elrontotta a gyomrát, fájdalmas a menstruációja és attól haldoklik stb.

2022. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Jó, hogy te megmondod, hétvégén nem lehet dolga az embereknek :D Majd megmondom a munkahelyen én is, hogy hétvégente nem vagyok hajlandó bejárni 12 órázni, mert egy random ember gyakorin is megírta, hogy ilyenkor nem lehet dolgunk.

Ha te hétfőtől péntekig dolgozol és neked nincs semmi dolgod hétvégente, akkor te miért buszoztál ma is?

2022. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!