Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a cigányok...

Mit tehetnék a cigányok ellen, ha folyamatosan nem szállnak le rólam?

Figyelt kérdés

Van egy taknyos kis cigánygyerek akinek az apja egy nem tisztességesen meggazdagodott ember,és a srác folyton ha meglát cigit, vagy pénzt kunyerál, kezdetben adtam neki egy szálat mert az idosebb haverjaival a szuletesnapom estejen betalaltak, en pedig nem akartam ott maradni!Azota ha meglat folyamatosan kovetelozik, nagy arca van, fenyegetozik, amint meglatom mar felek, mert hiaba vagyok nagyobb es erosebb , ha egyszeruen nem merek fellepni ellene!

Mar nagyon idegesit,hogy a lakohelyemen nem merek nyugodtan maszkalni az utcakon.....Az allomasrok nem tudok nyugodtam haza setalni mert nemtudom mikor kotnek belem...Mit tehetnek?



2014. nov. 11. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne adj soha többet semmit. Előbb-utóbb csak megunják...


Én is voltam így, hogy egy bizonyos cigányasszony mindig odajött hozzám (szerintem figyelt is, mert amikor elmentem a házuk előtt, akkor is mindig kijött), és kért, hogy adjak valamit. Mindig elhárítottam, pont azért, mert attól féltem, ha egyszer megingok, soha nem lesz vége. Évekig ment ez köztünk, udvarias voltam vele, beszélgettünk pár percet, de hajthatatlan voltam. Az utóbbi egy-két évben már nem olyan agresszív, és nem is látom olyan gyakran... (Kerülni nem tudtam, mert a falu egyutcás részén laknak.)

2014. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostanaban nem adok neki semmit, de amint mondtam fenyegetozik, es kerulni se tudom mert mivel iskolaba nem jar egesznap az allomason lofral es nezi kit tud lehuzni, es most sem adtam neki semmit de egyszeruen felek, hogy valamelIk nap tobben lesznek es megszivom...mert ezek 200ft-ert vagy akar egy szal cigiert is kepesek verekedni...
2014. nov. 11. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak úgy tudod elkerülni ha látják hogy nem félsz. Sajnos ezt már elrontottad. Esetleg mászkálj te is feléjük pár keményebb arcal, hogy lássák nembiztos hogy jóljárnak. Vagy ha egyedül megy akkor lépj fel ellene magabiztosan, nem aztmondom h verd meg hanem csak hogy félemlítsd meg. Aztmondod nagyobb vagy, ezt használd ki.
2014. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De viszont mondhatni ugy hogy a csaladjuk eleg kemeny alvilagi eletet el, es attol felek,hogy ez csak olaj lenne a tuzre...
2014. nov. 11. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez bennevan a pakliban, viszont amit mondtam hogy pár keményebb gyerekkel látna akkor lehet leszállna rólad és ez nem is lenne olaj a tűzre mivel nem fenyegetnéd stb.
2014. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Vagy írj a tolvajkergetőknek :D ha szerencséd van segítenek.
2014. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Honnan szerezzek magam mellé testőr típusú embereket?

Nem olyan egyszerű ez az a baj...

Nemsok kopasz rocker él errefelé akik jól jönnének ilyenkor....És a baj, hogy a rendőrséghez se fordulhatok...

Igazából csak annyit akarok, hogy békénhagyjanak,de nemtudom mikor lesz már végre normális rendszer ebben az országban, mikor mehetek már ki végre úgy az utcára , hogy ne azon kelljen gondolkodnom, hogy mikor támadnak be....

2014. nov. 11. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a környékeden is biztosan vannak nemzeti rockerek,hungaristák vagy skinhead-ek,beszélj velük ők majd segítenek.
2014. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Hasonló problémám van, csak annyi különbséggel, hogy tőlem nem kéregetnek, hanem lopnak, ráadásul csak úgy "OK" nélkül is belém kötnek. De mivel, hogy vékony testalkatú vagyok, így még megvédeni sem tudom magam, mert egyszerűen nem merek lépni ellenük. Ők sokkal többen vannak, én meg egyedül, mert a közelben egy barátom sincsen... 21/F
2017. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!