Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Frusztrál engem, ha valaki...

Frusztrál engem, ha valaki akkor néz, amikor nem figyelek rá?

Figyelt kérdés

Arról beszélek, amikor utazok, középületben, egyszóval emberek között vagyok és észreveszem, hogy valaki néz. Amikor ez a pillanat megtörténik, akkor néz tovább (!) nulla kifejezéssel az arcán.

Nem arról van szó, hogy nem lehet rám nézni, mert cukorból vagyok, de nem tudom, akkor legalább lenne valami reakcióm hogy elnéz vagy ne adj isten elmosolyodik. Nem, semmi ilyesmi, néz tovább.. miért?



2022. aug. 10. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Meg akar dugni.
2022. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mer buta és nem tudja, hogy nem illik ilyen fapofával bámulni másokat.
2022. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Például ma is: jól öltözött pasi, látszik rajta, hogy kettőnél több IQ-ja van a megnyilvánulásából (köszön, figyelmes)és ezt csinálja.. illúzióromboló.
2022. aug. 10. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Ha tudatában vagy annak, hogy figyel, akkor még is csak figyeled.

Nem tudom megérteni azokat az embereket, akik másokat vonnak bármiért is felelősségre vagy neheztelnek rájuk olyan jelenségekért, amelyeket maguk is fenntartanak az irányukba.

Semmivel nem vagy több nála, - hogy fenségjogon figyelhesd, miközben elvárod, hogy ő ne figyeljen!

2022. aug. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

#4

Annyira utálom, amikor valaki ezzel jön. Az embernek feltűnik tudod, ha bámulják, és nem, nem azért, mert ő is bámulja a másikat, hanem mert egyszer rápillant és látja. Ehhez nem kell túl sok ész, hogy összerakd.

2022. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shaddark ***** válasza:
77%

Ez a téma sok rétű. Max. egy videóról tudnék véleményt nyilvánítani.

Sok minden tartozik hozzá,

Hogyan öltözöl, ha kihívóan akkor ne csodálkozz.

Vannak akiknek csillog a szeme, ez nagyon szép de van ilyen hölgy ismerősöm és szerinte ez egy átok, mert mindenki azt hiszi magáról hogy bejön neki.

De az is lehet hogy egyszerűen csak elgondolkodik valaki, és arra áll a feje. Ha valaki rendes test tartásban bámul, nem fordul el a feje vagy a törzse hogy bámulhasson, akkor csak te képzeled bele. Simán kinéz a fejéből míg magában a cég éves nyereségét számolgatja, vagy egy subrutint ír. A fókusz ilyenkor átkerül arra a tárgyra ami utoljára megmozdult.

Meg persze lehet simán paraszt is, vannak akik mindenkinél mindig bepróbálkoznak, de ezek meg nem ülnének csendben, biztosan megpróbálnak beszélgetést kezdeményezni. Én inkább ezeket tartom parasztnak, akik ha szeretnéd ha nem akkor is nyomulnak.

2022. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyenkor megkérdezem mosolyogva kétértelműen, hogy "na mi van?" :D vicces nézni a reakciójukat.
2022. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!