Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert baj az hogy gyerekes...

Miert baj az hogy gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok, szeretek viccelodni szeretek nevetni. Pozitiv embernek gondolom magam, es ezert gyeresnek tart a csaladom. Es nem nezik jo szemmel...szerintuk meg kene komolyodnom es nem nevetni ennyit. De miert? Mi ezzel a baj?
2022. aug. 12. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert lehetetlen téged komolyan venni...bárhol.
2022. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
Nem baj. Én is az vagyok 25 évesen. Nem kell mindenkinek komoly felnőttnek lenni. Én se tudok azonosulni a legtöbb felnőtt stílusával. Ha van kedved beszélhetünk. Régóta keresek hasonló gondolkodású barátot. Mondjuk hozzáteszem, hogy nekem nem az a helyzet, hogy nevetgélek - bár az is - hanem tettekben is megnyilvánul (pl.: rendetlen vagyok, nem szeretnék családot alapítani, se házasságot, szórom a pénzem stb.) És én így érzem jól magam.
2022. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ezzel semmi baj. Az meg, hogy nem lehet komolyan venni egy dolog. Ha találsz hasonló embereket magad körül akkor nyert ügyed van.
2022. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

3

Nincs vele baj, max valaki rosszkedvében bosszant vigyorával, aztán föld alá bicskázza, mert "Mit vigyorogsz hülye gyerek!".

23 évesen már lehetne ennyi esze a világhoz...az élet más a gyerekszobán túl...

Másrészt még egy munkaadó is elhajt egy ilyet...persze, lesz az a "szakma", ahol ez előny;)

2022. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

#4 persze jobb savanyú pofával élni.

Mindenki meg tudja találni azt a foglalkozást ami neki való. Nyílván nem sírásónak fog menni dolgozni.

- Várj, ne menj sehova! Hozom az ásót xD

2022. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg jó, hogy ilyen vagy, ha ez nem a másik kárára megy. Kell, hogy ilyen emberek is legyenek a társadalomban, nem pedig a mindig besavanyodott gondolkodás, viselkedés.
2022. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5

Minden viselkedésnek megvan a helye, de te tudod a legjobban abban a "szobában":DDD

2022. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!