Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gyogyós vagyok...

Szerintetek gyogyós vagyok hogy a legrosszabbra készülök?

Figyelt kérdés

Egyre jobban lengetik be a gázhiányt, üzemanyag hiányt, áramhiányt, élelmiszerhiányt, stb. Nem csak Magyarországon, szinte egész Európában.

Egyszerűen nem tudok tervezni, csak dolgozom, teszem félre amit tudok, de lehet az sem lesz elég. Külföldön élünk a párommal, de ő már nagyon menne haza, honvágya van. De nem úgy látja a helyzetet mint én. Azt gondolja valahogy majd csak túlélünk Magyarországon is. Én egyre kevésbé hiszek ebben. Nagyon tartok attól hogy az eddig ismert társadalom alaposan megváltozik. Amit eddig ismertünk máshogy lesz minden. És nem tudjuk hogy hogyan. Ez a kiszámíthatatlanság ami felemészt. Szeretném tudni hogy milyen lesz az idei tél, az legalább ad némi támpontot.

F


2022. aug. 12. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy, még ennél rosszabbra is fel készülni.Sose látott csúnya világ jön.
2022. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
A gázhiány azt fogja jelenteni, hogy ipari cégeknek nem jut gáz, az áram hiányról nem is nagyon hallottam. A benzin hiány csak amiatt alakult ki Mo-n, mert mert 480-as kisker ár mellett nem éri meg a világpiacról importálni drágábban. AZ élelmiszerhiány pedig inkább azt jelenti, hogy pl Tunéziában lesz élelmiszerhiány. Magyarország több kaját termel, mint amire a lakosságnak szüksége van. Szóval minden lesz, csak drágábban, illetve kajánál lehet, hogy kicsit kisebb lesz a választék, de éhen halni/megfagyni nem fogunk
2022. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

A világ rosszabb lesz, a helyzet is. Egy változatlan marad:

A bégető társadalmunk...

2022. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, gyogyós vagy.
2022. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!