Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik voltak a legrosszabb...

Mik voltak a legrosszabb tanácsok, amiket valaha kaptatok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne menjek közgazdásznak, mert nem találok vele munkát :D


Szerencsére akkor is nevettem rajta, de talán ez volt a csúcs.

2022. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Garázsban van egy kötél, meg az udvar egy fa.Sámli nincs, a többit megtudod magadnak oldani.

Egyik ismerősöm jókívánsága.

2022. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
"Légy önmagad!" Na ezzel SOHA nem lehet elérni semmit! Kivéve, ha te vagy Brad Pitt.
2022. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Szedd össze magad! - a legidegesítőbb és leghaszontalanabb tanács valaha.
2022. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

"Volt, aki mindent megtett, hogy a lehető legrosszabbul érezze magát, pedig olyan jó volt ez a tábor, csak barátkozni kellett volna."

Ezt egy tábor utolsó napján mondta, és egyértelműen rám célzott, mert kiközösítettek, csúfoltak egész végig, hiába próbáltam beszélgetni, barátkozni. Sokat sírtam emiatt, plusz haza akartam menni, de megtiltották, hogy elmondjam anyukámnak, mi történik velem. Akkor voltam 9-10 éves.


Na, a "kedves" tanárnő azóta egy lecsúszott alkoholista lett, már le is épült a sok piától (látszik rajta), meg valahogy ha én, vagy egyik ismerősöm összefutunk vele a boltban, valahogy mindig figyel valamilyen alkoholos ital a kosarából. Pedig igazán megfogadhatná a tanácsát, csak jóra kell gondolni, és nem kell inni. 🌞

2022. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekként tanártól kaptam egy "Nézd őket levegőnek és ne válaszolj!" tanácsot az iskolai bántalmazás ellen, hát mit ne mondjak ez határozottan borzalmasabbá tette a helyzetet és ennek az is lett a vége hogy fiatal felnőttként is olyan pszichés problémákkal kűzdök amiket ez az iskolai bántalmazás okozott. A legrosszabb az volt hogy ezt egy általam kedvelt tanár mondta, és éppen ezért hittem is neki.
2022. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 Ezt én is megkaptam. A létező leghülyébb tanács, amit ebben a helyzetben adni lehet. Csak még jobban feltüzeli a bántalmazókat. Kíváncsiak, meddig mehetnek el.
2022. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár süket duma, az egyik kedvencem amit itt is gyakran megkap az ember (nem csak én) hogy "Menj pszichológushoz/egyéb szakemberhez". Persze, mert attól jobban fognak kedvelni az emberek, meg majd a kiszemeltem is biztos rögtön dobja a pasiját és összejön velem ha megtudja hogy voltam pszichológusnál... Az életben a komolyabb problémákra rohadtul semmit nem ér az hogy egy vadidegennek kibeszéled őket. Persze arra tökéletes hogy akinek nincs minden rendben az életében, azt rögtön meg lehessen bélyegezni hülyének.

De még toplistás nálam a "csak akarni kell, változtass a hozzáállásodon" is - valahogy hiába változtattam továbbra is ghostingol mindenki...

2022. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Maradj a valagadon, mert ennél csak rosszabb lehet.

Ezt mondta mindig apám, ha a munkahelyemre panaszkodtam.

Végül elcsesztem egy szar helyen, jellemtelen, gonosz főnöknő mellett 4 ávet 19-23 éves korom között. Akkor váltottam. Közben főiskolára jelentkeztem, támogatták azt is, majd középvezető lettem, végül családi okok miatt jöttem el (férjhez mentem, 100 kilométerre költöztem).

Én a lányomnak már azt tanácsolom, ha nem oké, álljon tovább, rövid az élet.

2022. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
6-os, ez ismerős történet. Szerencsére apám elvitt cselgáncs edzésre, és nekem annyira megtetszett, hogy ott is ragadtam. Fél év se kellett, és már senki sem macerált.
2022. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!