Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már csak kevesebb, mint 3 hét...

Már csak kevesebb, mint 3 hét van a nyárból, ti is várjátok, hogy végre vége legyen ennek az évszaknak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Dehogyis várom. Suli munka rabszolgasors kezdődik. Önmegvalositasra es a saját életre ido energia kapacitas megint zero lesz.

Fejek lehajtva, igavonás indul es csak annak is örülhetsz hogy van időd aludni. Szept 1. Nekem ez.

2022. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én igen, de csak az időjárás miatt.
2022. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várom, rosszul viselem ezt az időjárást, nekem pont ilyenkor nincs kapacitásom semmire. Őszre-télre már tele vagyok tervekkel. A nyári programokért sem vagyok oda, sütögetés, strand, stb, szóval ezeknek a meghívásoknak is szívesen búcsút mondanék már.
2022. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várom hogy a terveim szerint alakithassam tovabb az eletem, csak a gyomorgorcs kerulget amikor ra gondolok hogy ez mennyire fog nekem fajni...🤣
2022. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha már csak 2 hét lesz, akkor is ki fogsz róla írni egy totál értelmetlen kérdést, és ha már csak 1 hét lesz, akkor is?
2022. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Bárcsak tényleg vége lenne a rohadalom hőségnek augusztus végén, de sajnos a tapasztalat azt mutatja, hogy szeptemberre is bőven áthúzódik.
2022. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az idő miatt igen, viszont kezdődik az iskola, vele együtt az idegösszeomlás...
2022. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Télen meg azt fogom várni hogy annak legyen vége. Átmeneti időszakból kellene több, de az sajnos lerövidült 1 hónapra félévente.
2022. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon várom. Elsősorban az idő miatt, nem szeretem a meleget, nagyon nehezen viselem a 28 fok feletti hőmérsékletet.
2022. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!