Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki ért egyet ezzel,ki nem?(sza...

Ki ért egyet ezzel,ki nem?(szavazás)

Figyelt kérdés

Mások nem fejtik ki ennyire,csak egy rövid tagadást olvastam.

Egyszer csak rábukkantam erre!

Kort/nemet is írhat,aki akar!



Fiú-lány barátság nem létezik,ez csak egy modern dolog ami marhaság.


Gondolom apád örülne,ha anyád más férfiakkal járkálna a városban.


Ha ez megsért,akkor te miért csinálod?


Egyértelmű baromság,hogy van férfi és nő között barátság.


Régen sem volt,ma sincs.


Amennyiben nincsenek közös célok,érdekek,nincs beszélgetés sem.


Se nő se férfi nem pazarol időt.


A férfi ha jön javítani valamit,ami elromlott,akkor beszélnek.


Vízcső megjavít,pikk pakk,kedvezményesen 15 ezer,csá!


Utána nem.


Max ha találkoznak 5 perc,és mennek tovább.


A nők is tudnak sírni,hogy jajj szóba áll egy másikkal.


Aki ráadásul szebb,bár ezt nem mindegyik mondja ki hangosan,de ezzel indokolja hogy nem helyes. Legalábbis sokszor.


A lányok egyértelműen időtöltésnek,unaloműzésnek, potenciális partner keresésnek használják ezt ki,ha épp nem ír vissza Mr.Bodybuilder.


Aztán visszarakják őket a polcra,amin eddig porosodtak.


Nőknek is vannak ösztöneik,amikről nyilván nem beszélnek de vannak attól még.


Ilyen azoknak az embereknek az agya is,akik szerint van férfi-női barátság.


Elméletileg van.


A fiúk akik szerint van,azok önmagukkal beszélgetnek messengeren/instán.


Valahogy így :


1930


Szia


Szia


Szia


Mizu


Szia



*látta*



1939


Ha vége a háborúnak tali?



*látta*



1945


Végre vége,elmegyünk randizni?


Meghívlak egy kávéra!



1988


*kenyér drágult 3 fillérrel*


*a csaj azóta sem válaszolt*



Egy fiú pedig reménykedik,hogy miután végighallgatta azt ami nem érdekli...


(Más férfiak milyen érzékeltenek,stb)


Hogy egyszer majd megkap.


Nem csak testileg.


Férfiak számára is kellemes érzés,ha nem egyedül rohadnak,és valaki szereti és megbecsüli őket még a nehéz napokon is.


Csak az ilyeneknek fel kell nőni,és rengeteg az ilyen "oké gyengének lenni" mentálisú 500 kilós festetthajú hamburgerzabáló senki aki új szintre emelte a filozófiát...


Rájuk nem kéne hallgatniuk,no meg a hal sem fog megtanítani halat fogni.


2022. aug. 14. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
Kifejtem,hogy miért érték egyet.
Kifejtem,hogy miért nem értek egyet.
5 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Szerintem lehet barátság férfi és nő között,ha nem tetszenek egymásnak.

Simán képesek együtt elmenni programokra.

Ez szerintem a rébuszos ember irománya.

2022. aug. 14. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, mert nem látom értelmét.

Magamból kiindulva simán lehet férfi nő barátság. Viszont tudni kell a határokat. Nagyon sok szituáció van amiket én is olvasok, mintha egy pár lennének és akkor bevágja, nyugi ő csak barát. Hát, azért érdekes, hogy pl saját nemű baráttal nem csinálnak olyan dolgokat. :D

Szóval sok esetben nem működik, mert kimondatlan érzelmek vannak.

2022. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy hosszútávon egy férfi nem érdeklődik egy olyan nő után, - semmilyen szempontból sem - aki egy cseppet sem vonzza szexuálisan (akit nem tart szépnek). Olyan szituációt el tudok képzelni, hogy két egymásnak szimpatikus, de párkapcsolatban élő ember csak barátkozik, azonban ha mindketten szimpatikusak egymásnak és egyedülállóakká válnak, akkor a barátságnak nincs sok értelme. Azt még el tudom képzelni, hogy idővel az egyik fél többet érez, ám nem vallja be, s így megmarad a "barátság", de ez már egy másik történet... Illetve a nők másképp gondolkodnak, náluk elválhat a szimpátia és a szexualitás, de ettől még férfi részről ez nehéz dolog.
2022. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek a fiú-lány barátságban.Illetve attól függ mit értünk barátság alatt.Nyilván suliban/munkahelyen szóba állok nőkkel,de csak azért,hogy spanoljak egy csajjal egyszerűen nem érzek motivációt beszélgetni,eljárkálni,időt tölteni vele. Nem azt mondom, hogy feltétlenül olyanokkal áll szóba egyik-másik nem akik tetszenek neki,de szerintem még ha nem is alakul ki semmi egy fiú és egy lány között akkor is van szexuális háttere a dolognak,lehet,hogy soha nem fognak lefeküdni,de megéri kifelé mutatni más potenciális partnereknek,hogy "igen értek a fiúkhoz/lányokhoz" és ezáltal vonzóbb lehetsz az ellenkezező nem számára.

Summázva nem hiszem,hogy fiú lány barátság kialakulhat úgy,mint egy fiú-fiú lány-lány között.Szerintem teljesen más motivációk vannak emögött,de persze mint jelenség létezik.

2022. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem olvastam végig, de olyan 13-14 éves kortól egyértelműen nem létezik olyan hogy fiú-lány/férfi-nő barátság, és nem, nem csak azért mert "egyik fél majd többet érez egy idő után", legalább akkora baj az egyik (vagy mindkét) fél aktuális párja. Nekem van olyan volt osztálytársnőm, akit szívemből imádok, ő is annyira kedves volt mindig velem, brutális kémia van köztünk és kb. az életemet is le tudnám vele élni, de mégsem tudtam elhívni még egy kávéra sem, mert neki barátja van és az nem engedné meg hogy más pasikkal találkozgasson. Hát erről ennyit.
2022. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem létezik fiú-làny barátság. De nem olvastam végig, mert szerintem egy halom baromság, amit írsz.
2022. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!