Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szavazással - Szerintetek...

Szavazással - Szerintetek mennyire vezet jól az átlagmagyar az átlag nyugati európai országok sofőrjeihez képest?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Az átlagmagyar a nyugati országokhoz képest sokkal rosszabbul vezet autót.
Az átlagmagyar a nyugati országokhoz képest kissé rosszabbul vezet autót.
Az átlagmagyar a a nyugati országokhoz képest nagyjából ugyanúgy vezet autót, mint "odakint".
Az átlagmagyar a a nyugati országokhoz képest kissé jobban vezet autót.
Az átlagmagyar a a nyugati országokhoz képest sokkal jobban vezet autót.
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az átlagmagyar sofőr tapló és agresszív. Elsősorban ezért van annyi baleset az utakon.
2022. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Kb. ugyanúgy. Kivéve, ahol nincs igazán tél, hó. Azoknál jobban.
2022. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

2


Ezt csak hiszitek. Épp az a baj, hogy nagy a mellény, tudás meg nincs mögötte. Majd ha megszületik a magyar Alonso, Carlos Sainz, akkor visszatérhetünk erre...

2022. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én meglepődtem rajta, hogy a hollandoknál sokan milyen jól vezetnek. Elég nehéz lehet a szűk utcákban a seregnyi biciklis között beparkolni a csatornák mellé (ami mellett még kerítés vagy bármi akadály sincs) de az embereknek valahogy mégis sikerül. Az átlag magyar sofőrnek, ha ez sikerülne is, minimum megijedne a feladattól szerintem.
2022. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

3: Nem hiszem. Egyesült Királyságban él (több részén is élt az elmúlt 15 évben) az egyik legjobb barátom. Többször is voltam kint nála. Ha néha esik pár milliméter hó, sokan megijednek és eszükbe se jut autóba ülni. Ő meg vígan vezet, mintha semmi sem történt volna.

Vagy pl. sok olasz városban nincs ép autó. Mindegyik meg van húzva, meg van nyomva. Nem szarakodnak azzal, hogy jaj kicsit nekimentem, nem fértek el.

Nem nagy a mellény.

Itthon és mindenhol máshol is vannak idióták, bunkónk, mint ahogy normális autósok is.

A hasonlatodnak meg semmi értelme, nem autóversenyzésről volt szó, hanem hétköznapi közlekedésről. Az inkább elég nagy baj, ha valaki versenyezni akar közlekedés helyett.

2022. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

4


Erről eszembe jut az Opelnek az a reklámsorozata, amikor különféle európai városokkal példálóztak, hogy tulajdonképpen mindenhol jól teljesítenek az általuk kínált autók. Amszterdamnál a szűk utcákat emelték ki, Budapesttel kapcsolatban meg a kátyúkat. :) Na, ezen annyira megsértődött a sok butapesti, hogy gyorsan levették a műsorról a magyarországi verziót. :D


Ilyen kis sértődékeny nyomi az átlagmagyar. A vezetés terén is. Leelőzik, és máris összedől a világ. Szóval neki nyomnia kell, mint az állat.

2022. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Mint ahogy a való életben, úgy az utakon is nulla tolerancia van másokkal szemben.

Sose felejtem egy, amikor egyszer Portugáliában nyaraltam, akkor már ha tíz méterre voltam a zebrától, szépen álltak meg az autók és engedtek itt. Itthon nem egyszer előfordult már, hogy le akartak dudálni még a zöld lámpás zebráról is, mert a barma nem ért rá…

2022. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Én csak arról tudok nyilatkozni, hogy Ausztriában mikor valami böszmeség van az autópályán, az mindig magyar.

Valahogy sosem az osztrák akar leszorítani meg sosem ők agresszívoskodnak.


Amikor a tömeg megindul a határnak reggel vagy délután hazafele minden nap olyanok történnek, hogy nem kicsit durva videókat lehetne csinálni.


De amikor jönnek az osztrákok át, valahogy ők nem böszmülnek, vagy ha ott vagy kint és mész a falvakban egyszerűen nem érzed a seggedben, hogy még az anyádat is megraknák...

2022. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!