Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Heteró pasik, őszintén. Kit...

Heteró pasik, őszintén. Kit vettetek feleségül, életetek szerelmét, vagy azt, aki a megfelelő életszakaszban épp megfelelőnek tűnt?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy csomó haverommal, és az jött le, hogy nagyon sokuk számára a nagy szerelem vagy egy ex volt az esküvő előtt évekkel, vagy már házasként, 2 gyerek után találták meg az igazit.



Egyszerűen amikor eljött az az időszak amikor úgy érezték, hogy illene megházasodni, hozzámentek ahhoz a nőhöz aki legalkapmasabbnak tűnt, akivel működik az együttélés.


Ti hogy voltatok vele?


Várnátok az esküvővel, ha esetleg 40 felett jelenne meg az aki? Vagy megállapodnátok 20 évesen, mielőtt úgy éreznétek, hogy kiéltétek volna magatokat?



2022. aug. 15. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Van egy időszak amikor meg akarok/akartam házasodni, nem akarok agglegény maradni
Várok a szerelemre, akkor is, ha lehet megszívom és egyedül maradok
Valaki olyannal házasodtam, aki álomnőnek tűnt, de később kiderült nem az
Egyéb ok (pl gyerek, hitel stb) miatt házasodtunk első sorban
Nincs terv, ahogy majd összejön
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan, hogy igazi. A szerelem meg fellángolás, ami után csak füst és hamu lesz. Az adott helyzetből kell a legjobbat kihozni.
2022. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Objektíve nem létezik olyan, hogy életed szerelme. Legfeljebb halálod pillanatában visszagondolva tudnád eldönteni, hogy a Kati, a Gizi meg a Marika közül melyiket is szeretted a legjobban. Bár sokan még akkor se.

Na de most ha Marikát még nem is ismered, majd csak 10 év múlva zúgsz bele, de most épp Gizibe vagy szerelmes, mi alapján kéne tudnod hogy ő életed szerelme vagy sem?

2022. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Azzal házasodj, aki a legjobb barátod, attól nem fogsz elválni.
2022. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan, hogy igazi. A szakítás vagy a válás pedig nem tragédia, egy életed van, azzal éld, akivel boldog vagy! Ha valakivel összeházasodtál, de egy idő után határozottan érzed, hogy már nem szeretnél vagy nem tudsz vele együtt lenni, akkor nyugodtan váljatok el, szerencsére erre még van lehetőség Magyarországon (bár kérdés, hogy meddig, simán látok esélyt a válás betiltására, amilyen ütemben halad az ország vissza a középkor felé).
2022. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd meg az elvalt embereket. Szerintem legalább a fele azt fogja mondani hogy akkor azt hitte hogy ő az igazi. Aztán kiderült higy mégse mert kiderült ez az.
2022. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Olyan opció miért nincs, hogy nem akarok házasodni?

Volt olyan nő az életemben, amelyik magasan verte a többit és vele sem akartam házasodni. Minek? Gyereket nem akarok.

2022. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!