Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha itt azzal...

Mit csináljak, ha itt azzal vádolnak, hogy kamu a kérdésem?

Figyelt kérdés
Mármint én biztos nem fogom itt bizonygatni az igazam, de zavaró, hogy a kérdéseimhez, mindig van olyan, aki azt írja kamu. Pedig nem, és olyan kérdésekkel is szóba hoznak, hogy én írtam ki, amit nem is én írtam ki. Vannak normális válaszolók is, de van 1-2 ilyen idióta is.
2022. aug. 15. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, nem is tudnál semmit csinálni. Ez egy anonim oldal, ahol mindenki azt ír amit akar.
2022. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Hát ne kamuzz! :D
2022. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Kamu.
2022. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd figyelmen kívül.
2022. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, van pár hülye akik szó szerint minden kérdéshez odaírják hogy biztos kamu, még a leghétköznapibb dolgokhoz is. Nem kell velük foglalkozni, esetleg lehet jelenteni a "válaszaikat".
2022. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%
Sajnos nálam is voltak ilyenek...annyit tudtam tenni hogy jelentettem őket és általában törölték, ha nem akkor lepontoztam és figyelmen kívül hagytam és nem bizonygattam neki, hogy bárhogy erősködik a kérdésem nem kamu, ignoráltam és más hasznos válaszára reagáltam, egy idő után megunják...Még a tök hétköznapi kérdéseket is néha kamunak nézik, ami meg tényleg kamu ott érdekes nincs ilyesmi sokszor :/
2022. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Írd meg nekik, hogy bizonyítsák az ellenkezőjét. Gyanú így ebben van, tények nincsenek. Na meg nem követelmény, hogy igaz legyen.
2022. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
19%
6.os vagyok, akik lepontoztak azoknak mi nem tetszik a válaszomban?
2022. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
Az, hogy kamu.
2022. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!