Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mi lenne a reakciótok,...

Lányok! Mi lenne a reakciótok, ha egy vadidegen srác megdicsérne titeket az utcán?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy olyan szituációról, mikor valaki akit nem ismertek, a semmiből rátok mosolyogna és megjegyezné hogy "De szép/csinos/szexi/stb. vagy!" Nyilván az udvarias, barátságos formára gondolok, tehát nem a bunkó, flegma, odaszólogatós, fütyülgető meg hasonló alakokra. Imponálna nektek az ilyesmi vagy inkább zavaró lenne?

2022. aug. 15. 23:21
A kérdező szavazást indított:
nagyon boldog lennék hogy tetszek valakinek
jól esne, sima bóknak tekinteném (aminek szánták)
figyelmen kívül hagynám, mintha nem is hallanám
zavarna, kényelmetlenül érezném magam tőle
az ilyesmi szexuális zaklatás, feljelenteném
34 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Fsz se kíváncsi a dícséretedre.
2022. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Zavarba jönnék, valószínűleg nem reagálnék rá hirtelen semmit, de egyébként jól esne.
2022. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Minden nap megdícsér valami random srác.. ha nem valami obszcén módon teszi, csak kedvesen odajön hogy milyen szép vagyok akkor megköszönöm.

Ha rám néz valaki és elkezdi mondani hogy azta milyen szexi vagy dejó segged van akkor levegőnek nézem

2022. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ. Ha az illető az esetem lenne, akkor brutál jól esne, ellenkező esetben haragudnék rá, hogy mit meg nem enged magának.
2022. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez számomra nagyon helyzetfüggő, ha kétes alakokkal teli környéken vagyok (pl: Blaha Lujza tér, Nyugati, Orczy tér stb...) akkor inkább megijednék


Nekem számít a dícsérő személye, pl. egyszer megköszöntem egy idősebb alkoholista kinézetű embernek a bókot utána pedig pajzán kérdéseket tett fel majd üvöltözni kezdett hogy ku..a vagyok szóval nem bunkóságból, de elővigyázatosságból ilyen embereket alapból ignorálom. Persze azt is megkaptam, hogy egy flegma mocskos ri... vagyok amikor továbbmentem szó nélkül. >.<


Az szintén kellemetlen ha egy csoport fiatal talál be pl: 4-5 fős társaság és "vagánykodnak" előttem, nekem az nagyon visszataszító.


De egyébként, ha egy kulturált kinézetű (nem kell hogy a herceg legyél fehér lovon) srác megdícsér normális módon (nem úgy, hogy de jó sgged van hanem például: csinosan áll rajtad a ruha, nagyon szép a hajad stb...) az lehet hogy pillanatnyilag zavarba hoz, de egyébként biztosan megköszönöm és örömmel tölt el. Csak sajnos az esetek 95%-ban mindig kétes illetők szólítottak le eddig pedig egy normálisan öltözködő egyszerű budapesti lány vagyok úgyhogy sajna fenntartással kezelem az ilyen bókokat.

2022. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%

#3

Álmodik a nyomor. 🤣🤣

2022. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

#5

Vicces a sztorid. 🤣🤣🤣🤣🤣

2022. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#6 nyugottan sétálj velem egyet és akkor fültanuja lehetsz :)
2022. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#5 xDDDDD
2022. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Katona Dius ***** válasza:
Megköszönöm, de úgy igazából hidegen hagy. Más esetben sem érdekel idegenek véleménye, ebben sem. Ha ismerném az illetőt, mas lenne a helyzet.
2022. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!