Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják a felnőttek,...

Miért mondják a felnőttek, hogy szép vagyok, ha egy korombeli fiú se mondott még sose ilyet és nem is közeledett felém?

Figyelt kérdés

Ezt kedvességből szokták mondani, esetleg mindenkinek ezt mondják szófordulatként? Mennyire vehető komolyan?

Eddig akárhányszor tetszett valaki sose adta jelét, hogy kölcsönös lenne, szóval számomra hihetetlenül hangzanak ezek a dicséretek.



2022. aug. 15. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Más szemmel néznek, nekik feltűnik, ami a korodbelieknek nem.
2022. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire nem vehető komolyan, a felnőttek, főleg az ismerősök mindig próbálnak kedveskedni. Nekem is főleg anyám mondja mindig hogy milyen jóképű fiú vagyok, aha, biztos ezért nem volt még soha barátnőm 26 évesen...
2022. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert az ő korosztályukban senki nem olyan szép mint a fiatalok.. ők máshogy látják, nekik minden fiatal szép
2022. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leginkább kedvességből mondják, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2022. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

#2

Szűz vagy még?

2022. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem, mocskos dolgokra gondolnak és így próbálják leplezni.
2022. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy #1 írja, más szemmel látnak.


Velem tini koromban éreztették az osztálytársaim, sőt, egyéb korombeli ismerőseim is hogy milyen ronda vagyok, sőt, én is így gondoltam. Csak a felnőttek dicsértek, de róluk meg azt hittem hogy hazudnak.

Most, 10 évvel később ha megnézem pár akkori képemet -amikre anno rá sem tudtam nézni- akkor egy aranyos lányt látok, akin nincs semmi kivetnivaló.

(nyugi, ezzel nem azt mondom hogy téged rondának látnak, hanem ez csak a saját tapasztalatom!)


Más életszakaszokban máshogy tekintesz az emberek külsejére. Te is máshogy látsz nálad idősebbeket is, és fiatalabbakat is mint ahogy ők (és a korukbeliek) látják magukat, és a fordítottja is igaz.

2022. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Ismerek egy kövér, gyönyörű arcú lányt és a korosztálya elkerüli, de az idősebbek tudják mennyire szép!
2022. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. aug. 16. 08:43
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak az érdekli őket, ami a lábad között van. 😉😉
2022. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!