Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lányt nem néznek meg...

Ha egy lányt nem néznek meg az utcán meg általában bárhol akkor ő nem szép?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem feltétlenül. De ha meg megbámulnák vagy utánafütyülnének, akkor meg jönnének óbégatva a feministák, hogy micsoda suttyó paraszt dolog ez. Semmi se jó a nőknek.
2022. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én élek normálisabb helyen, de itt kb csak akkor szoktak bámulni ha valakinek nagyon extrém a külseje, pl színes punk haj. Mivel megyeszékhelyen tanulok, és a városközpontban szállok le, egy kisebb tömeg fiatalon kell átvergődnöm magam minden nap (kivéve persze most), és nem szoktam azt látni hogy a szép lányokat/nőket különösebben megnéznék. Mindenki vagy a barátaival van elfoglalva, vagy a telefonjával. Szóval szerintem nem jelenti azt.
2022. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak vannak férfiak, akik nem "legelésznek". Nyugi, lesz, aki majd rád talál.
2022. aug. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy átlagos.
2022. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shaddark ***** válasza:
100%

Szerintem inkább öltözet függő.

Egy sokat takaró ruhában a szépség verseny győztest se nagyon bámulják meg, egy bőrnadrágban, mélyen dekoltált felsőben ... pedig az átlagos után is füttyögni fognak.

2022. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván úgy öltözöl, hogy semmi se látszik rajtad.
2022. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 Mert te talán nem úgy gondolod, hogy egy nő után füttyögni az utcán suttyó paraszt dolog? Nem kell ahhoz feministának lenni, hogy bárkinek feltűnjön, hogy milyen alja dolog..
2022. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem feltétlen. Biztosan nincs rajtad semmi feltűnő de az nem azt jelenti, hogy ne tartanának szépnek.


Nálam nagy az átmenet. Vagy nem vesz észre senki, vagy valami cikis helyzetbe keveredek :)


A hétköznapokban nem nagyon néz meg senki mert túl visszafogott vagyok, viszont a múltkor rossz helyen megállva egy kicsit pihenni gyanús, hogy k..vának néztek, mert azon helyen elvileg régebben azok voltak sokszor. Csak én ezt nem tudtam.

Remélem csak én képzelem be, mert voltak nagy dudálások de csak nem nekem.

Rém ostobának kell lennie annak aki annak nézett :D

Mondom jól van f asza, a kutya sem szokott velem foglalkozni, egyszer állok meg valahol gyanútlanul erre meg ez van.

Tudnám már hová kéne mennem ha magányos lennék :)

2022. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!