Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azokat a nőket a párjuk annál...

Azokat a nőket a párjuk annál jobban becsülik, minél jobban belerúgnak?

Figyelt kérdés
Én unalmas és kedves vagyok, de nem becsülnek, és nincsenek is oda értem.
2022. aug. 18. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen túl jó vagy, az a baj veled. Te vagy a tökéletes ember, a megtestesült jóisten, és kizárólag ezért nincs barátnőd. Bezzeg ha lenne akár egy hibád is, akkor lenne mit szeretni benned :((((((
2022. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más nevelést kap.


Sokan lelki sérülést szenvednek el felnőtt korukra.


Ők nem úgy értelmezik az érzelmeket, mint az egészséges emberek.


Sokan nem képesek érzelmeket megélni, mert traumájuk volt gyerekként, az első négy év az életükben esetleg rosszul alakult, sajnos ők úgymaradhatnak.

2022. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok.
2022. aug. 18. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a rúgást hiányolják, bár nem túl egyértelmű a kérdésed! Kicsit talán nem vagy elég érdekes - nem bántásból írom!!! Esetleg próbálj meg valami hobbit találni, amit szenvedéllyel csinálsz, vagy olvasni szépirodalmat, vagy valamit, ami érdekel, és arról tudj szenvedélyesen beszélni. Nekem legalább is jól esik, ha egy nőben van egy kis szellemi pezsgés, valami, ami szenvedélyesen érdekli. De ez csak egy tipp, lehet veled mása szitu.

49f

2022. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan nő lett volna az életemben a megfelelö pillanatban, akivel csak nyugodtan meg tudunk lenni, nem lett volna rossz. Nincsenek játszmái, nem nárcisztikus, nem karácsonyfa, hanem realista, mind gondolkodásban, mind a testi önkép terén..

Erre mondanák, hogy egyszerű?

Pedig csak le tudsz vele ülni beszélgetni a semmiről is, rácsodálni az aprósàgokra, meglàtni az élőlényekben az érző lényt...


Nem fajsoviniszta, stb...


Szeret néha összebújni...


Nah, de mindegy is, régen voltak ilyen vágyaim, de megszoktam nélküle.

2022. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shaddark ***** válasza:

Vannak a subok, a "normálisak" és a dominánsok.

Aki subként létezik, az a normálisat is dominánsnak hiteti el magával, mert akkor semmiért nem ő a hibás, a világ kegyetlen hely és ő marad egyedül mert mindenki hülye csak ő helikopter.

Valójában pedig "csak" meg kellene tanulnia értelmeznie, majd helyén kezelnie adott szituációkat.

Nincs ilyen két véglet amiben a kérdező hisz, ez butaság. Valójában a két véglet között él a legtöbb ember teljesen jó minőségű, normális életet működő párkapcsolatban. Amiben persze vannak hullám völgyek, akadályok ...

2022. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!