Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek annál könnyebb az...

Valakinek annál könnyebb az élete, minél több pénze van?

Figyelt kérdés
Nyilván akinek sok pénze van, a pénzén bármit megvehet. Ha úgy gondolja elmegy nyaralni egy szép helyre, akkor bármikor megteheti. Nem kell a rezsi miatt aggódnia, vagy a kaja megvételén sem, egy gazdagnak ezek sem jelentenek gondot. Továbbá még hitel sem kell nekik egy csodálatos ház megvásárlásához.
2021. okt. 4. 11:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%
igen.
2021. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%

Szünet van a gyárban?

Várható még a kollegáktól is valami hasonló szösszenet?

Ma már elég sok ilyen lovés kérdés volt, és még csak délelőtt van, vagyis dél múlt 1 perccel.

2021. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Minél több esze van.


Akkor jól forgatja a lapokat és pénze is lesz, jól fel tudja mérni a helyzetet és bajba sem kerül, utána tud járni a dolgoknak és az egészségét is meg tudja ezáltal őrizni, stb.

2021. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
16%
2# :)))
2021. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
Egy ideig lineáris az összefüggés majd már nincs köze a két dolognak
2021. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de erre az oldalra csak ilyen hülyék írogatnak? Eddig még nem a kérdésemre érkezett válasz. Amúgy meg nem gyárban dolgozok, de nem vagyok milliomos sem.
2021. okt. 4. 12:08
 7/42 anonim ***** válasza:
85%

A pénz egy bizonyos szintig kell. Bármikor elmehess nyaralni, eszedbe se jusson a rezsi, vagy bármi egyéb dolog, amit szeretnél.


Ez kb havi nettó 400-500ból megvalósítható.

Ha dolgozás nélkül akarod elérni, akkor ezt ugye a kamatokból kell kitermelni. 3% kamattal számolva ehhez 160 millió forintot kell a bankba tenni.


E fölött szerintem a pénz nem boldogít tovább. Utána már csak a többi dolog kell a teljes boldogsághoz, mint család, közösséghez tartozás, alkotás stb

2021. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Egyszerű, egészség legyen, a többit megvesszük.
2021. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
Akinek ez kell, annak igen. Nem szeretem, mikor levezetik, hogy a pénz vagy mindenkit vagy senkit nem boldogít, mert emberfüggő.
2021. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
75%

Sok pénz sok gond.

Neked gondolom annyi van amennyi minimálisan szükseges, cserébe kis felelősségü munkat cegzel. Egy felsővezető vagy tulaj akinek sok pwnze van gyakran mindenét kockára teszi. Azt nem látjuk amikor éppen csak ki tudja fizetni a dolgozókat, amikor napi 18órat dolgozik, amikor hajnalban még palyázaton dolgoznak.

Én szegény családban nőttem fel,de rengeteget tanultam és dolgoztam. 30évesen vettem 3 motort,autót és sajat lakást készpenzért.

Mégis rájöttem,hogy a pénz nem boldogít, könnyebbé tudja tenni az eletet,de hiába a 3 motor,ha nincs kihez elmenjek. Hiába az autó,ha nincs kivel utazzak. Hiába a lakás,ha nincs kihez hazamenni.

Szóval n3m boldogít a pénz.

Barátokat nem tudsz venni...

2021. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!