Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam ezen a...

Hogy tegyem túl magam ezen a dolgon?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam egy kisboltban ahova sokat járok, szeretem sok olyan dolog van amit imádok.

Most történt egy kis kellemetlen szitu, de csak a fejemben sz*r...

Mindig számólógépben rögzítem az árakat hogy ne legyen túl sok amit veszek és amennyi van nálam, viszont most nem tudom mi lelt engem de 1 dolgot kihagytam róla így többet vettem mint amennyi pénz volt nálam.

Nem volt gond, a pénztáros nagyon kedves volt, nem csinált belőle ügyet, kihúztuk ami úgymond nem kellett utólag csak bánom hogy 2 csoki helyett 1-et vittem el végül mert akkor örültem volna, de így is sok mindent tudtam venni; amúgy is olvadtak már a boltban :D.

Meg ott szerencsétlenkedtem hogy lehet hogy valami ára rosszul volt kint...de ahogy kijöttem számoltam és rájöttem én hibáztam...na de végülis mint mondtam ez csak a fejemben túl van bagatelizálva, amúgy nem volt kínos, korábban is volt ilyen kis botlásom de akkor nem éreztem kínosnak, most nem tudom miért...

Legközelebb már tudom hogy több pénzzel megyek mert néha volt más boltban, olyan hogy akkor tényleg rossz árak voltak feltűntetve de kijöttem, csak sz*r hogy pl.joghurtot 140-nek írta (pontosan alatta volt a termék alatt, megnevezve így tuti hogy ez volt az ára ott..) erre kiderül 160 ami elég lehangoló, mert ott volt olcsóbb is így 160 helyett vettem volna 99-ért is értitek. Vagy mint most elszámoltam magam de mindig olyan 1500-2000 ft környékén vásárolok magamnak kis egyebeket, így ha ilyenkor vinnék mindig 5000-et akkor csak nem kéne emiatt aggódnom nem?

Az bőven elég lenne...nem költeném el mindet egyszerre, de biztonság érzetet adna ha valami mégsem annyi amennyi. de na elég kínosan érzem magam így utólag, hogy ne gondoljak erre mint kínos szitu?

Volt már valaki így?

Csak én szoktam ilyen kis kellemetlenségeken szorongani?



2022. aug. 19. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a konkrét kérdés?

Szorongani mindenki szokott akar apró hülyeségeken is.

Igen, legyen nálad inkább több zsozsó, minthogy így járj.

2022. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-Hát hogy ne agyaljak ezen ennyit, most is ezen gondolkodok de feleslegesen, :D...ritkán történik ilyen amúgy.
2022. aug. 19. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi kellemetlenséget nem látok. Nézz inkább egy sorit!
2022. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg szerencsére nem voltak mögöttem így sort se tartottam föl :) de nem tudom, valamiért kínosnak érzem de lehet csak mert nem vagyok hozzá szokva?
2022. aug. 19. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha segít bármit, én kb 2 hete mentem el boltba, nagy kosár telepakolva... És alig volt nálam 2000 Ft. Kártyám nincs.

Ez van.


Elnézést kértem, félre toltam a kocsit.

Hazamentem, raktam be pénzt, visszamentem, visszatoltam az ott hagyott kocsit, kifizettem.

Valamit mondott rá a pénztáros, de igazából már arra se emlékszem, hogy mit.

Nincs ennek semmi jelentősége.

2022. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!