Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tegyem túl magam zen a...

Hogyan tegyem túl magam zen a dolgon?

Figyelt kérdés

9 éve sportfogadok, kb 1 hónapja eldöntöttem, hogy nem fogok, aztán kaptam az egyik irodától ilyen bónusz ajánlatot, amelyet már igénybe vettem, minden amiket tettem bejött, pár nap alatt 50 forint volt a számlámon. Ki akartam utalni, de jött egy üzenet, hogy mivel 30 napja már utaltam ki pénzt, ezért levonnak kb 2000 forintot. Na mondom nem, még várok inkább pár napot. Persze közben kedvet kaptam még fogadni, aztán egy nap alatt le is nullázódtam. Annyira ideges voltam és még mindig az vagyok, pedig több nap eltelt, meg tudnám őket ölni. Olyan borzalmas módon manipulálják az embert. Én magamat értelmes embernek tartom (ez az egy dolog kivételével) felelősségteljes komoly munkát végzek, egyetemet végeztem. De még így is simán behúztak a csőbe...

Az összes oldalról kitiltattam magam, de még így is állandóan ezen jár az eszem.



2018. máj. 30. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Most már ne rágd magad ezen.

De nagyon jó tanulság, hogy kiket kell elkerülnöd jó messzire...

2018. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!