Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is várta már ezt a vihart?

Más is várta már ezt a vihart?

Figyelt kérdés
Számomra kibírhatatlan volt ez a nagy meleg, ma is délelőtt olyan forróság volt és 7 ágra sütött a nap, csodálkoztam hogy lesz ebből nagy vihar de délután kezdett azért viharos lenni. Most már itt van, még csak villámlik meg erősen fúj a szél, dörög, nincs már a nagy kánikula. Várom az esőt is :) Más is várta ezt a vihart? Én szeretem a viharos, szeles időket. Sokkal jobban is érzem magam, valahogy a nagy kánikula legyengített mindenben. MÁs hogy van ezzeL?

2022. aug. 19. 20:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én? Én még kibírom valahogy... Hanem a futóhomoki erdőtelepítés, amire már így is negyedmillióért hordtuk a vizet a pičšábúl, mert kiszáradtak a kutak is. Na az nem bírt volna ki még egy hetet. Ember megteheti, hogy felemeli a seggét, odébb megy, és befekszik egy fürdőkád hideg vízbe... Növény nem tud odébb mászni.

Amúgy is egész fafajok pusztultak ki Magyarországról örökre.

2022. aug. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert tudtam hogy nem lesz belőle semmi.

(bükkábrány)

2022. aug. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

"Májusi eső aranyat ér!"

- Bizonygatták ezt már sok kínainak, akinek a Jangce vitte a házát, de nem hitték el!

2022. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én annak örülnék ha ma este lenne brutális vihar Pesten, és elmosná a tűzijátékot.
2022. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
59%

24#: Sokan vagyunk így, de a tudatlanságból, mások kárára erőltetett "jólétre" sajnos mindig le vannak gyártva már jó előre a "B-C-D-E... tervek"... :(

A sziget fesztivált is elmoshatta volna egy kiadós orkán, de akkor nem volt kedvező az időjárás ehhez... Itt vergődött a rengeteg hajléktalan bohóc...

2022. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
71%
#19 vagyok, hülye net megviccelt, és egy előző linket másolt be, én meg csak most vettem észre. Ez lett volna az eredeti: [link]
2022. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
79%
Hat sehol a vihar.. de a tuzijatek azer attettek 🤔 erdekes. Most egy hetig fogjak oriztetni a raketakat megtobb penzt elbszva/zsebrevagva. Ki van ez talalva.
2022. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Vártam, ahogy az összes korábbit is amit beígértek de nem érkezett meg. Nem tudom itt ahol én élek, valaha lesz-e még normális eső vagy Szahara 2.0 lettünk, de ez már tényleg riasztó, mikor ilyen többnapos, sokhullámos esőt meg ezer vihart beígérnek, és itt egy csepp nem esik azóta se...
2022. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!