Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » IMÁDOM a vihart! De szó...

IMÁDOM a vihart! De szó szerint, "szerelmes" vagy bele. Vannak itt hozzám hasonlók?

Figyelt kérdés

Minél erősebben villámlik, mennydörög, és zuhog az eső és jég, annál inkább jobban, egészségesebbnek, boldogabbnak érzem magam. Tudom, hogy röhejes, de olyan felszabadító nézni és hallgatni. Volt, hogy egyszer csak kitört belőlem a nevetés... volt, hogy 1-2 könnycsepp is kicsúszott...bolond lennék? (Egyébként abszolút hideg vérmérsékletű vagyok, nem hatódok meg, nem éreztem még soha áhítat-szerű érzést, nem vagyok hívő, stb.) Vagy a kérdés inkább az, vannak-e itt hozzám hasonló bolondok?:D

(Ahol lakom, jelenleg is tombol, már kb. 1,5 órája, és csak vigyorgok, mint egy hülye, pedig semmi okom rá-sőt, elég rossz élethelyzetben vagyok (minden összejött:egészségügyileg, családilag, pénzügyileg). És mégis, most is jobban érzem magam a vihartól:D



2015. jún. 9. 17:29
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*vagyok
2015. jún. 9. 17:30
 2/27 anonim ***** válasza:
29%

Bizar vagy.

Am sztem is jó a vihar

2015. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Én is nagyon szeretem a vihart.:) Megnyugszom mindig, mikor jön, és én is nagyon örülök neki, valamikor elkezdek hangosan hurrázni. Mikor nem jön, akkor meg szomorú vagyok.

Szóval igen. :D Milyen jó neked, itt most nem tombol, de elvileg jön. :D

2015. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%

Na majd akkor hogy fogod imádni, amikor lesz pár gyereked, egy kertes házban fogsz lakni, és szedi szét a jég, meg a kidőlő fák az egész házat.

Gondolom most sz.rsz ezekre nagy ívben, mert apu úgyis megcsinálja.

2015. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ok, 3-as, küldöm hozzád:D

4-es: milyen szépen felvázoltad a jövőképem:D Csak nem jós vagy? Egyébként: apa nélkül nőttem fel, nem akarok kertes házat, és gyereket sem - maximum egyet. És nem, nem vagyok már tini, rég felnőttem.

PROBLEM SOLVED.


(természetesen a károsultakat sajnálom és együttérzek velük, ez csak 4-esnek szólt)

2015. jún. 9. 17:52
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Gondolom érezzük a feszültséget és attól érezzük magunkat ilyen jól, vagy nem tudom.
2015. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. :D :D


Imádom a vihart, az esős időt. A napsütést meg utálom. A körülöttem lévők ezt nem nagyon bírják felfogni.


Most is csak húztam a szám, hogy olyan hírek jönnek, hogy itt-ott az országban mintha dézsából öntötték volna a vizet, én meg ahol lakom, 30 fok fölötti hőmérséklet van, teljesen kiakaszt.


Jó olvasni, hogy vannak ilyen sorstársak. :D

2015. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 opened paradise ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele :)

Bár inkább az eső miatt.

Mindenki fut én direkt sétálok (és nem csak azért,mert utálok futni :D).

Ma tökig is áztam...

2015. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%

A vihar egy teljesen természetes jelenség,mióta a világ világ.

Szerintem a boldogtalan emberek örülnek neki,mert tudják,hogy valakiknek nagy gondod okoz a jégeső,a szél,a vízáradat,és ezáltal azoknak az embereknek is rossz lesz a helyzetük.

Ahogy az egyik válaszoló írta,én is azt írom,hogy amikor a szél által rádől a fa a kocsidra,vagy kimossa az özönvíz az utat a kocsid alatt,amiben a családod utazik,esetleg lemegy a tetőd a házadról,és több milliós károd lesz,és lehetne sorolni,akkor majd más lesz a helyzet.

2015. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én félek tőle és mindig is féltem. Ha vihar van, legszívesebben bebújnék a pince legsötétebb sarkába. Az előbb is akkorát és olyan éleset dörgött, hogy tuti, becsapott valahova a villám. A 10. emeleten lakom és a padló is beleremegett. Ilyenkor mindig kapok egy kisebb pánikrohamot.


Amíg a szüleimmel laktam kertes házban, mindig attól féltem, hogy belecsap a házba. Pár éve két utcával arrébb belecsapott egy használtautókereskedés épületébe KÉTSZER egymás után!!! Félig le is égett.

Azóta még jobban félek, ha vihar van.

2015. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!