Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örülnétek ha ezentúl az átlag...

Örülnétek ha ezentúl az átlag nyár ilyen csodás lenne, hogy szakadó eső, 25 fok, kevesebb ember az utcákon?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 10:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Utálom az esőt és a rossz időt, bár elismerem, idén azért tényleg lehetet volna több, mert ez a szárazság extrém durva volt. De alapvetően én a napsütés, meleg, tengerpart, pálmafa közegben érzem jól magam, utóbbi kettő sajnos Magyarországról hiányzik, bár pálmák vannak a kertemben dézsában.
2022. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Egy kicsit módosított változatot tudnék díjazni. Nem kell, hogy szakadjon az eső, szélvihar tomboljon, áradásokat generáló sebességgel szakadjon az eső és még csak az sem kell, hogy villámlások okozzanak komolyabb károkat, oltsanak ki emberi életeket. De egy napi szintű 3-4 órányi csendes, áztató esőnek tudnék örülni - optimális esetben késő esti, ill. kora hajnali órákban.
2022. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Napi szintű, többórás áztató eső? Bokáig járnánk a sárban nonstop.

Kérdező, nem sivatagot írtam, hanem sok napsütést, tengert és pálmafát. Inkább a dél-mediterrán közeg tetszik, tervben is van egy költözés arrafele.

2022. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%

Ha te egy szociális fóbiás gyökér vagy, aki a barlangjában él, az a te dolgod és minden lehetőséged megvan annak lenni. Én semmi örömtelit nem látok abban, hogy más emberek nem mennek sehova egy rajtuk kívül álló ok miatt, pedig egyébként szívesen mennének.


A nagy meleget én sem szeretem, de azon örömködni, hogy mások nem használják a közös tereket, mindezt azért, mert az a te mentális betegségednek nem előnyös, szerintem szánalmas.

2022. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mentális beteg vagy te, aki csak napfényben tudja elképzelni az életét. Ha pedig nem lenne moderálás az oldalon, 10 sorban küldenélek el a kedves női felmenőddel melegebb éghajlatra, te nyomorult.
2022. aug. 20. 13:44
 16/19 anonim ***** válasza:
Az szép.. kérdeztél egy véleményt hog, mi örülnénk e ha 25 fok lenne egész nyáron.. leírom a véleményem hogy én nem és nekem álltok meg az összes ellentétes válaszolónak.. miért nem lehet elfogadni hogy vannak emberek akik szeretik a 30-40 fokot és higy nekünk ez a jó????
2022. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy*
2022. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amugyis tokmind1 ki mit szeret. Szet lett bszva a bolygo egyre nagyobb melegek lesznek. Allitolag a szazad vegere kb kiszarad fel magyarorszag. Gyereket mar ne nagyon csinaljatok 😅
2022. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igen.
2022. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!