Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri? Munkahelyemen,DE...

Megéri? Munkahelyemen,DE műszak van.06-14:20-ig.Komissiós vagyok/targoncás.Szakadó esőben is kint,40 fokban is.Gyakran a beérkező áruk ömlesztve érkeznek. 30-70kg zsákok.Védőital nincs, munkaruha se.320bruttó.Úgy érzem olcsón adtam magam. Tévedek?

Figyelt kérdés

A főnök csapkodja a kezét és, mint egy focimeccs ordibálja, hogy EMBEREK HÚZZUNK BELE!

De ha dolgod van elmehetsz 2 órával előbb, persze levonják vagy ledolgozod.



2022. júl. 25. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát rohadtul nem éri meg, csak ha nagyon nagyon nincs más a környéken, de ez totál lehúzás, mennyi 250-t kapsz kézhez?
2022. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát van más a környéken, ez pest megye. 216ra jön ki a nettó. Erre jön brutto 50 teljesítmény ,így szoktam 243mat kapni. A főnök azt mondta nem találok jobbat és örüljek,hogy van munkám ebben a nehéz időkben. Annyira nem értek egyet ezért is tettem fel a kérdést.
2022. júl. 25. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
főnököd egy gyökér. rengeteg targoncást keresnek a cégek
2022. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét, aztán ha találsz jobbat dobbants. Ha meg nem, akkor ez van.
2022. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Raktáros melóból túlkínálat van. Utánam kapkodnának, mivel szakképzett is vagyok, de ennyiért szembe nevetem őket.
2022. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nincs jobb maradj, de keress állást.
2022. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!