Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért adott kedvezményt?

Ezért adott kedvezményt?

Figyelt kérdés

Napokban történt, hogy gyorskajáldában rendeltem kaját és amikor sorra kerültem, akkor mosolyogva köszöntem a kiszolgálónak, aki azt hiszem mosoly nélkül köszönt vissza. Elmondtam mit kérek, majd megfogta a nyakában lévő kártyát és lecsippantotta a vonalkódját, majd közölte, hogy ad nem is tudom mennyi kedvezményt.

Ez nem a tipikus tetszettem-e neki kérdés akar lenni, hanem az, hogy vajon azért adhatott kedvezményt, mert jólesett neki hogy mosolyogva üdvözöltem?

Rám nem szoktak mosolyogni az emberek, pedig nagyon jól esne, ezért ha tehetem, akkor igyekszem kedves lenni másokkal. Mit gondolsz a kedvezménynek köze lehetett a mosolyhoz?



2022. aug. 21. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg szimpatikus voltál neki a mosolyod miatt. Na meg hogy embernek nézted és köszöntél!

Sokan nem is gondolják, hogy mennyire kifizetődő egy mosoly, vagy udvariasság ebben az elborult világban.

2022. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ez így van, akkor nagyon örülök, hogy sikerült akkor feldobnom a napját valamennyire.
2022. aug. 21. 00:34
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ milyen üzlet? Lehet tényleg csak a mosoly miatt de lehet ilyen kupon nap volt vagy ilyesmi..

Miert nem kerdezted meg :)

2022. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy tuti, az előttem állónak nem csipogta le. Többieket nem tudom.
2022. aug. 21. 00:37
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lehet csak tényleg a mosoly miatt
2022. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Szegény kiszolgálókkal/felszolgálókkal sokan, szóval tisztelet a kivételnek, úgy beszélnek, mint a koszos ronggyal. Utóbbiként dolgoztam is diákmunka során, úgyhogy tapasztalatból is mondom, hogy egy mosolygós, tisztelettudó ember nagyon üdítő tud lenni.

Szerintem is a mosolyod, kedves viselkedésed/kisugárzásod miatt lehetett :)

2022. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
De akkor a kasszás miért nem mosolygott? Ilyenkor alap :/
2022. aug. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Nő vagy?
2022. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is van törzsvásárlói kártya.

Azoknak simán adom,aki emberi módon viselkedik.

Nincsenek túl sokan.

2022. aug. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!