Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pici bimbójú lánynak piercing?

Pici bimbójú lánynak piercing?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mellbimbó piercinget szeretnék, de elég kicsik a bimbóim nem olyanok mint a többi nőnek

Ez lehet probléma? Vagy ugyanúgy ki lehet szuratni,nem akadály?



2022. aug. 23. 23:15
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Hm egy kérdés alapján itélkezel? Mert tetszenek nekem a piercingek és nem vagyok átlagos? Ebből biztos leszűrhetted milyen ember vagyok, hát nem mert egyáltalán nem ismersz ;)
2022. aug. 23. 23:36
 12/38 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem siman 😊 nekem tetszene
2022. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
19%

"elötte egyertelműen kivenném"

Ezen elgondolkodtál egyáltalán?

Nyilván kivennéd, de nem akkor tenné tönkre, hanem még jóval előtte, amikor szúrják.

Az ember nem olyan, mint a tehén: nem tőgye van, hanem csöcse. Ez úgy működik, mint a verejtékmirigyek, tehát külön, nagyon vékony csatornája van mindnek, és ebből sok van a mellbimbóban, egymás mellett mennek. Ha ezt elkezded furkálni, egy csomó tönkremehet belőle.

Elég kényes szerkezet.

Akinek van egy káddugó méretű bimbója, az nyilván jobban bírja, de akinek kicsi?

2022. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Mindegy értem én ezt a sok lebeszélést stb..

De ha nekem ez tetszik vagy ezt akarom akkor az már az én problémám ami utána lesz.

Nem is húzom tovább ezt..

Maradjunk a kérdésnél, kinek mi a véleménye róla (tetszik,nem tetszik,kis bimbó akadály-e)

A lebeszélést és a sztereotípiákat meg amiket a neten ír 500oldal is a tej csatornával azt hanyagoljuk..

Neked nem jön be ellenzed ez van hagyd ezt a kérdést/posztot és le van zárva ,fölösleges ezen vitatkozni,mindenki máshogy lát mindent :)

2022. aug. 23. 23:46
 15/38 anonim ***** válasza:
38%

Bárhol lehet rád lyukat vágni, legfeljebb nem lesz benne a bimbód.

Ott lesz a közepén, csak nem azon megy majd át a lyuk.

Szerintem ronda.

Később meg, ha tejet akarsz, majd csináltathatsz 10 millióért műtétet, annyiért biztos kijavítják.

2022. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
69%

De honnan a picsából veszitek ti azt, hogy


- a kérdezőnél eleve beindul a tejtermelés?

- a baba képes lesz normálisan szopizni?

- szeretne-e a kérdező emlőből táplálni?

- képes egyáltalán a gyermeknemzésre?


Én akarok gyereket, de nem akarok mellből szoptatni. Pedig esélyes, hogy a zsiros melleim termelni fogják majd. Tápszeres baba lesz. És nem akarok mellbimbó pc-t. 🤷🏻‍♀️


Hagyjuk már ezt a baba kérdést, meg a mi lesz 10 és 30 év múlva. Nem tudjuk, megoldjuk majd akkor, ha egyáltalán meg kell valamit majd oldalni.


Én keresnék a helyedben Kérdező 2-3 pc-st és megkérdezném a véleményüket.

2022. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Végre köszönöm:)
2022. aug. 23. 23:59
 18/38 anonim ***** válasza:
44%

"Tápszeres baba lesz."

Ezzel csak 2 gond van:

- az anyatej véd a fertőzésektől, a tápszer nem véd. Olyankor, amikor a babának még nincs immunrendszere.

- a szoptatás intim kapcsolatot teremt, a cumisüveg nem.

Csak 2 fronton b...abrálsz ki a gyerekeddel, ha ezt csinálod.

Még ha nincs tej, akkor is azt ajánlják, hogy ciciből szoptasd (egy kis ravasz csővel oda lehet vezetni a tejet ilyenkor).


Ja, és az ember azért ember, hogy ELŐRE lássa a problémákat, és ne akkor kapkodja majd a fejét.

2022. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
63%

A belepofázás nagyon megy itt mindenkinek bmeg...

Kérdező menjél el egy piercingeshez aki ért ehhez, és aki ezzel foglalkozik, és tőle kérdezd meg. A csürhe nem fog neked választ adni erre, csak a felesleges véleményét fröcsögi. Nem kapsz hasznos választ hozzá nem értőktől.

2022. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
43%

Ja.

Mert a piercinges aztán tuti azt fogja mondani, hogy ne vágasd ki, nehogy már nálam hagyd a pénzed...

ez aztán a pártatlan, jó tanács!

2022. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!