Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalat a helixről?

Tapasztalat a helixről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerdán megyek helixet szúratni illetve egy második fülbe valót de az most mellékes. Mondanátok tanácsokat vele kapcsolatba? Nagyon félek. Szóval az is érdekelne mennyire fáj? Szúrják vagy lövik?

2021. febr. 7. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak szúratni érdemes. A fájdalom szinte semmi, nagyon simán kibírható. A gyógyulása macerás és lassú, ezért törődést és odafigyelést igényel, de semmi extra, ha mindent jól csinálsz. ;)
2021. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak szúrni, adom az elsőt. Tudsz vidiket nézni YT-n és utána olvasni akár instán,piercingesektől.
2021. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ReGina... ***** válasza:

Nekem szep. 1. lett szúrva.

Maga a szúrást kb. meg se éreztem, sokkal de sokkal rosszabbra számítottam.

Az első nap nem is fájt, a tisztítás sem, se a maradék vér letörlése.

Másnap és harmadnap igencsak megszenvedtem a tisztítást, be is könnyeztem, nagyon érzékeny volt.

Aztán már türhető, elvoltam vele.

Kb. 2 hónapja rá, hogy kész lett. Egy dudor nőtt ki mellé. Mint utólag kiderült, valószínűleg azért, mert banán alakú ékszer került előre bele.

Mentem kicseréltettem egyenes szárú talpasra, azzal hamar le is ment a dudor, közben kezeltem hidrogén peroxiddal a kitüremkedést.

Most még mindig érzékeny, 5 hónapos elmúlt. Nem fáj nap közben, alvásnál jelent gondot néha. Nem tudok és nem is nagyon szeretnék azon az oldalamon aludni.

Ütesre, nyomásra érzékeny.

De semmiképp sem bántam meg, nagyon tetszik, örülök, hogy megmertem csinálni és majd ha már ez jó lesz akkor szeretnék még párat.😊

Kezelésre sok mindent lehet olvasni a legtöbben octinosept spét ajánlanak. De hallottam már dermazin, tetrán, betadin, teafaolaj, sós vízes oldat, kammilás borogatás stb.-ről.

21/L

2021. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!