Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha évek óta semmilyen edeklődé...

Veteránmacska kérdése:

Ha évek óta semmilyen edeklődést nem tapasztalok nők felől, akkor valószínű hogy külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Próbálkozok neten, társkeresőn, akármilyen platformon ismerkedek (ismerkednék) de egyszerűen senkit nem érdeklek , még arra se hogy vissza írjonak.
2022. aug. 24. 14:30
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
80%
Miért, mi baj van a külsőddel?
2022. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Hát amit láthatnak belőled, a profilod, a képeid, a levelezésed, vagy ha rákeresnek a nickedre, akkor a kapott találatok lehet, hogy nem nagyon előnyösek.

Az is lehet, hogy inaktív vagy kamu profilokra írogatsz. Sokan pont emiatt inkább a frissen regisztráltakra csapnak le.

2022. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi,vagyunk így még néhányan...Lehet tőlem hallod először:a társkereső oldalak Nem azért vannak hogy társat találj...Azok akik élőben nem tudnak ismerkedni,társkeresőkön sem fognak tudni.Én is fent vagyok néhány oldalon,de csak nézelődni.Eszem ágában sincs 100 levelet írni,vagy többet-hátha lesz aki az ország másik végéből visszaír.
2022. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

1/2

Nagyon nagy baj lehet vele szerintem ronda vagyok.


2/2


Inaktív kamu profilokra írogatok rá? Annyi éven át nem létezik hogy csak kamu profilokra írogattam rá ne nézz ennyire hülyének.

2022. aug. 24. 15:05
 5/34 anonim ***** válasza:
69%

Nem, szerintem ez nem csak a külsőn múlik, hanem a szimpátián.


Kell egy mosolygós fotó, egy szellemes bemutatkozás és aktív tevékenység ahhoz, hogy 100 csalódás és pofon után rátalálj az igazira.


Nem értek egyet a 3-assal!!!


Akik élőben nem tudnak ismerkedni, azoknak sokkal könnyebb a neten és persze, hogy ha valaki csak nézgelődik, abból soha semmi nem lesz!!


"Eszem ágában sincs 100 levelet írni"


Na, pont ez a baj!!


Csak várjátok a sült galambot, de tenni már senki sem akar érte.


Aztán meg csodálkoztok, hogy semmi sem lesz a semmiből! :XD


Minden a hozzáálláson múlik.


Negatív attitűddel nem is lehet társat bevonzani, mert senki sem szereti a savanyú uborkákat.

2022. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
0%

4. Ne meséld be magadnak hogy ronda vagy, mindenki szép vagy jóképű a maga módján.

Légy nyugodt lesz majd valaki akinek a belső értékeid fognak tetszeni.

Hiába vagy jóképű, ha egy bunkó nagyképű vagy, mondjuk ez a mostani lányoknak tetszik, minél nagyképűp annál vagányabb (már akinek).

2022. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

6/6


Nemet írjatok már.

Amúgy hülyeségeket írtál. Talán abba egyetértek hogy a mai nőknek a magabiztos palik jönnek be, de csak akkor müködig ha jól néz ki a pali

2022. aug. 24. 15:25
 8/34 A kérdező kommentje:

5/7


Veled meg teljesen egyt értek👍

Tudod a savanyu ubokák se azert savanyúak mert negatívok hanem azert mert külsőjük miatt senkinek se kellenek. És nagyon nehéz színészkedni és mosolyogni mint egy bohóc közbe meg belül meghal az ember!

2022. aug. 24. 15:27
 9/34 anonim ***** válasza:
59%
Hát írjál te kort meg mutass képet, ha azt hiszed, hogy a kérdésedből tudnom kéne a kinézetedet meg az iq-dat. 2-es voltam. N
2022. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

9/9


Te az IQ - kinézetben méred?? Gratulálok az IQ-d hoz

2022. aug. 24. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!