Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egész egyszerűen azt tapasztal...

Egész egyszerűen azt tapasztalom, hogy az emberek nem kooperatívak körülöttem, sem az új emberek, a régiekből pedig maximum egy ezrelék, miért?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha beszélgetek valakivel, nem akar eljönni meginni egy kávét, vagy kirándulni, vagy bármi. Az embereket vagy lefoglalja a munka, vagy mindig újabb és újabb "barátokat" keresnek a létezőkkel pedig nem törődnek, az már nem érdekes.
2019. márc. 11. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Van hogy új emberként kb 1 napig vagyok érdekes valakinek és határozottan érzem, hogy nem velem van a baj, mert a külföldi ismerőseim viszont lojálisak a mai napig beszélgetünk, hívnak vendégségbe, stb.
2019. márc. 11. 22:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. Pl lehetséges, hogy nagyon nyomulsz? Vagy számottevő elvárásaid vannak pl hogy kötelező meghívni téged valahova, vagy valamire? Nehéz ilyen kevés infóból sejteni, mi lehet esetedben a homok a fogaskerékben.
2019. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt inkább a "mindig újabb és újabb "barátokat" keresnek"-nál a virtuális tér játszik szerepet. Barátokat keresnek, találnak, de csak virtuálisan, mert úgy könnyebb. Ezért vannak olynagyon "lefoglalva", és nem valódi cselekvést végeznek (kirándulás, stb.).
2019. márc. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden embernek megvan, hogy mit szeret csinálni. Ha kirándulni akarsz menni, akkor ne a számítógépes játékfüggő haverodat hívd, hanem azt, aki magától is jár kirándulni.


De még így is lehet olyan, hogy valaki több hétig nem ér rá. Nekem is van olyan időszak, amikor 2-3 hétig minden este programom van, hétvégén meg elutazunk, vagy családi születésnap van. Szerintem ezen nem kell megsértődni, előbb-utóbb ha kitartóak vagytok, tudtok egyeztetni egy időpontot.

2019. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!