Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért válnak egyre felszíneseb...

Miért válnak egyre felszínesebbé az emberek a mai világban? Vagy csak én tapasztalom ezt?

Figyelt kérdés

#Emberek, felszínesség
2020. okt. 28. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhonnan ömlik az információ, valamint a mindig velünk lévő, online, okos eszközök sem kedveznek annak, hogy a másikra, másokra figyeljünk.

Persze sok szempontból és mélyebben is lehet elemezni ezt.

2020. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Màr nem azert de engem érdekelnie kéne annak hogy van a postàs vagy az elado?


Pontosithatnád kicsit a kérdést

2020. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az emberek kapcsolataiban is egyfajta felszínességet érzek például baráti, ismerősi, osztálytársak, csoporttársak között. Az emberek mintha egyre kevésbé figyelnének másokra, például egy baráti társaságban is egyre gyakoribb hogy szinte mindenki a telefonját nyomkodja. Egyre kevesebb a személyes intellektus és egyre inkább a kibertérbe tolódik át a kommunikáció is ami személytelenebbé teszi az embereket.

Bocsánat lehet én mozgok csak rossz körökben és mindaz amit leírt a legtöbb emberre nem igaz.

2020. okt. 28. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a "kérdésedet". Mi volt akkor a "kérdés", nem tudom.
2020. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!