Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt még olyan fiatal...

Van itt még olyan fiatal felnőtt, akit a szülei ki akarnak likvidálni otthonról a rezsicsökkentés miatt?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk testvérek, az anyám engem gyűlöl a legjobban, ezért fenyeget azzal, hogyha nem tudja majd fizetni a számlákat, akkor mehetek innen a lakásból.


Azért gyűlöl, mert úgy gondolja, hogy a kisfia (aki mellékesen 30 éves felnőtt, jó fizetessel) miattam kellett, hogy elmenjen itthonról. A bátyám nagyon kötekedő, nem tudott itthon sosem csapatban dolgozni, ezért sokat veszekedtunk. Egyébként meg a saját döntése volt, hogy elkoltozott a nagyanyánkhoz. Na mindegy.


Az érdekelne, hogy van más olyan fiatal, aki hasonló helyzetben lesz, vagy van? Én tanulok még meg most vagyok diákmunkán. A szüleim van , hogy hónap végén megkeresnek közel 1 milliot, nekem nem szoktak pénzt adni, tehát nem értem, hogy miért kell fenyegetni azzal, hogy ki leszek rakva, hogy kevesebben legyünk a lakásban, így tudjanak sporolni.


Szerintem ez nagyon szégyen és nem jó szülő az olyan, aki pont most, amikor majd bőven hullik a szar a nyakunkba, akkor akarja ilyen módon megszivatni a gyerekét.


Elnézést, ha zavaros az írásom, de zaklatott vagyok, ma fel akartam magam akasztani a köntösöm övével, de nem jött össze sajnos.



2022. aug. 24. 20:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igy latatlanban nehéz, de a veszekedeseket a bátyám kezdemenyezte. Nyilván folytatni nem kell, de az szerintem felháborító, ha valaki egy háztartásban lakik másokkal és nem hajlandó maga után elmosogatni, nem vinné le a kutyát sétálni, ha a másiknak sietni kell valahova.
2022. aug. 25. 00:14
 12/15 A kérdező kommentje:
Az ötös pontra reflektálva, ők nem is tudtak erről, meg senki, ezért írtam ki inkább anonimként.
2022. aug. 25. 00:15
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

9-es válaszoló:

Ember gondolkozz már egy kicsit mielőtt ilyeneket írsz!

Még ha van is igazság benne...

1) A Kérdező ugyan a törvény szerint nagykorú, de csak egy 19 éves kamasz!!!

2) Régen undorító és megvetendő ha egy anya nem kedveli a saját gyerekét, csak mert rossz fát tett a tűzre!!!

3) Állandóan veszekedett a báttyával aki több mint 30 éves!!! A báty az aki elvileg felnőtt férfi, neki kellene okosabbak lenni a kamasz kisöcsével szemben.

4) Itt a 30 éves báty az akinek fényesre a popóját! Mama hotel diszpéldánya! Aki ráadásul a kamasz kisöcsét szabotálja! Na ő tényleg megvetendő!

5) Valamint a szülők, mert különbséget tesznek gyerek és gyerek között!

6) Ha nem tűnt volna fel a kérdező, egyértelműen elhanyagolva érzi magát! Még nekem is szükségem van néha az anyukám megértésére és támogatására, pedig 26 vagyok!

Nemhogy egy még csaknem gyerek 19 évesnek! Nem tudom azt nem tudom, hogy a pénzt hogyan hoztad ezzel párhuzamba.

2022. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező,

Az előző is én voltam de az inkább csak a válaszadó kritikának szólt!

Ez viszont már neked fog 🙂

Szerintem egyszerűen nyugodj meg. Kamasz vagy, kezdesz felnőni! Normális dolog, az ha nem érted a szüleid és fordítva!

Más generáció, ő már nem érti a te igényeid és te sem az ővét.

Gyakran érezhatad, hogy kihasználnak vagy nem számít te mit szeretnél.

Tudom milyen, az én anyukám is fenyegetőzött, hogy ha nem tetszik hogy ő a főnök akkor kidobb!

Retenetesen rosszul esett, főleg hogy én a fizetésem jó részét már hazaadtam. A húgom semmit. Mi is rengeteget veszekedtünk, nagyon szeretjük egymást de olyanok vagyunk mint a tűz és a víz 😅 ráadásul egy szobában voltunk.

Év elején költöztem külön, azóta minden normalizálodott! Egyszer sem vesztünk össze!

Vagyis csak a tesómmal mikor egy hétig nála voltam a nyáron, kicsit besokkalt szegény 😅

Szóval annyi a tanácsom, hogy nyugalom, értsd meg anyukád is. Próbálj meg beszélni vele ha valamivel megbántott, de csak nyugodtan! Amikor ideges vagy inkább csak vonulj félre kicsit 🙂

2022. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 Köszi, hogy írtál, kedves tőled!💯🤜🤛🤍
2022. okt. 16. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!