Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tervetek van a télre...

Milyen tervetek van a télre ha nem lesz fűtés?

Figyelt kérdés
Mit csináltok?
2022. aug. 27. 17:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

Ez már folyamatban van.

[link]


Orbán meg ezt nyilatkozta róla korábban:

[link]

2022. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak hülyítenek minket.
2022. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Jobban feelöltözök, de fázós vagyok.
2022. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

12, én ebben nem reméénykednék, az usa már az orvoshisztit is lenyomta európai gyarmata torkán, ha tényleg megtiltja hogy fűtsünk, akkor ezek az idióták ott az államok vezetéseiben tényleg nem vesznek majd kontinensi fűtőanyagot... azt meg majd megnézem hogy a kegyes és jóságos usa milyen áron szállítja a cseppfolyósított gázt tankerekben (aminek a szállítási költsége is horribilis összeg lesz még)

van egy használaton kívüli kandallónk, majd lopunk bele fát a kiserdőből vagy elfüstölünk pár politikust meg ingyenélő ukránt. bár ez utóbbi kettőt meg is lehet enni ha komolyra fordul a helyzet. ezenkívül gondolom majd kabátban alszom és próbálok nem meghalni tüdőgyulladásban, bár erre jó esélyem lesz. (extrém módon nem bírom a hideget, egy bizarr testi fogyatékosság az oka, nem nagyon lehet vele mit kezdeni, 20 fok alatt kötött pulcsit és kabátot hordok.)

2022. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Lesz, mert hamarosan kezdek tankolni fàt, meg szenet, úgyhogy ha más nem azzal fogok fűteni, nem gázzal, mert nálam két fűtési módszer is van.

Amúgy nem sokat leszek otthon szerintem, mert vándorlós munkám van.

2022. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%
#11-es vagyok. Komolyan lepontoztok egy hivatalos tervezetet, ami a fosszilis energia fokozatos kivezetésréről szól? Mit gondoltatok, a fél éve tartó, 1 országot érintő háború miatt van energiaválság, mikor a Fit for 55 célja pont ez?
2022. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Pride sétákat rendezek és átöleltetem a hideg házakat velük:DDD
2022. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsére elég jól viselem a hideget
2022. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

Távfűtés, szinte kizárt, hogy ne legyen elég meleg.

Szülőknél meg majd kitalálják. Frissen szigetelt ház, így a gáz is bele fog férni valószínű, ha úgy gondolják mégse, akkor felaprítjuk a fát, ami az udvaron van, vagy vágunk még hozzá. Ahogy idő és energia engedi

2022. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%
3-4 évre megvan a tüzelőm, szóval én nyugodt vagyok.
2022. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!