Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, meséltek olyan veletek...

Lányok, meséltek olyan veletek történteket, amikor egy srác nagyon kedves, cuki, udvarias volt veletek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy buszsofőr direkt nekem megállt, mert látta ahogy sprintelek a buszmegálló felé❤️
2022. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy ügyfél,mindig annyira aranyos és kedves folyton.Nem tudok nem mosolyogni mellette,mert ő is mindig végig mosolyogja az egész ott töltött időt. Persze foglaltak vagyunk mindketten, és nem is biztos, hogy bejövök neki és azért ilyen,lehet hogy csak simán ilyen.Ha egyikőnknek sem lenne senkije,rárepülnék vhogy az tuti.
2022. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, mi a célod azzal hogy friendzone-ba rakott emberekről érdeklődsz?
2022. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt egy haverom, akivel több évig rendkívül jó viszonyt àpoltunk, és egyszer egy szakítàsom után ezt mondta.: ,,Álomnő vagy. Nem ilyeneket érdemelsz, mint ez is volt. Tökéletes vagy."

Pár év után közelebb kerültünk egymáshoz, és akkor ezeket mondta.: ,,Mindig is ilyen nőre vágytam, mint te. Szeretlek."

Össze is jöttünk közel tíz év barátság után. Végén ő dobott engem, és full hülyét csinált belőlem. Olyan hülyét csinált belőlem, hogy csak lestem egy helyben kb fél órán keresztül, mikor rájöttem mindenre.

Szerintem 10 éve erre a pillanatra várt, hogy idiótàt csináljon belőlem.

Nem így ismertem meg. Hatalmasat csalódtam, pedig nagyon beleszerettem a végére. Azóta is szenvedek.

2022. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!