Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy elrontottam...

Tegyük fel, hogy elrontottam valamit, de tanultam belőle, akkor nyertem vagy veszítettem?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem szeretném leírni az egész történetet, de dióhéjban annyi, hogy egy srácról van szó, akivel nem úgy viselkedtem, ahogy szerettem volna, mert annyira zavarba hoz a puszta jelenléte is. Tisztában vagyok vele, hogy ez szörnyen gyerekes viselkedés, de azóta ezerszer átrágtam magam a történteken, lelkiismeretfurdalásom van (nem is kevés), viszont megtanultam a leckét és azóta már kamatoztattam is.

2022. jún. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor nyertél ezzel.
2022. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem elég drága “tanulópénz” volt.
2022. jún. 27. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak nézőpont kérdése.
2022. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ti minek éreznétek?
2022. jún. 27. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
ELveszítettem egy barátot (mondjuk jó vagy rossz - ezt ezek után már nem tudom). Hibáztam sokat az évek alatt, ahogy ő is... 1O éves barátság. Úgy fejeződött be, hogy elmondtam neki mennyire sajnálom, de már többet nem bészélünk. Szóval annyit akarok mondani, hogy akármi is van amit megbánsz és lehet, hogy máskor másképp csinálnád, szerintem tanít. Nem nevezném nyerségnek, de biztosan formált rajtad. :)
2022. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!