Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen hulladékok az...

Miért ilyen hulladékok az ismerőseim hogy egész nap képtelenek visszaírni nekem?

Figyelt kérdés
Főleg délután és kora este tűnnek el de igazából egész nap. Minden hétvégén ez a kirekesztő viselkedés megy és már nagyon elegem van belőlük. Kéne egy normális ismerős akivel megyek is valamire
2022. aug. 28. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk, normális életet élnek, és magasról tesznek a virtuális marhaságokra. A családdal, barátokkal, szerelmükkel töltik az időt, kirándulnak, buliznak, múzeumokat, képtárakat járnak, hegyet másznak, horgásznak= ÉLNEK.
2022. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Hat, a kerdes alapjan a szemelyiseged egy igazi kejhompoly lehet, csoda hogy egyaltalan szoba allnak veled.
2022. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De tönkreteszik az életemet kirekesztenek a társadalomból
2022. aug. 28. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Élik az életüket, odafigyelnek a mentális egészségükre.

Ha annyira beszélhetnéked van, beszélgess személyesen emberekkel.


Bár ha engem neveznél hulladéknak, valószínűleg semmilyen formában nem beszélnék veled.

2022. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert van életük a neten kívül is. Te is jó nagy hulladék lehetsz ha ráakaszkodsz másokra meg random ismerősöktől elvárod, hogy körülötted forogjon a világuk. Milyen meglepő, hogy nincsenek barátaid, nyugi ilyen személyiséggel nem is lesznek.
2022. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem, te rekeszted ki sajat magadat. Senki sem koteles a te eletkeptelen nyavogasodat elviselni se rovid, se hosszu tavon, nem is kenyszerithetsz ra senkit. Ha ennyire zavar, torold azokat az ismeroseidet akik nem irnak vissza. Hamar elfogynak es megszunik a problemad is.
2022. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a faszbukkot, semmi értelme. A való életre koncentrálj
2022. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hulladék, akinek hétvégén van más programja a netezésen kívül?

Megmondom őszintén én is ritkán írogatok hétvégente bárkinek is. Van hogy napozok, közben könyvet olvasok, szalonnát sütünk, bicajozni megyünk stb.. Sokszor telefon sincs nálam. Örülök, hogy nem bent kell poshadni.

Inkább te is élj!

Kirekesztenek a társadalomból? :D

N

2022. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van az a szint, amikor már rendesen rosszul vagyok, mikor rezeg a telefonom, mert épp nem akarok kommunikálni senkivel. Aztán, ha azt látom, hogy már megint AZ az ismerősöm írt, aki egész napos interakciót igényel, akinek folyamat nyűgje van, aki elvárja, hogy minden héten vele töltsem a heti egy szabadnapom, és hisztizik, ha nincs kedvem hozzá, vagy esetleg mással is lennék, akkor egy idő után én is azt a taktikát követem, hogy inkább meg se nyitom már az üzenetet, majd észreveszi magát a kullancs.


Bocsánat.

2022. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!