Ez ciki?

Figyelt kérdés
Ciki lájkokat gyűjteni?

2022. aug. 29. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Eléggé.Mire jó az?
2022. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Ha te jól érzed magad tőle, csináld.
2022. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
Manapság már nagyon sok féle értékrend van. Like, követők.. Én priváttá tettem az instám, nem mellesleg 300 követőmet töröltem, mert nem ismertem őket. Ha jól sejtem az ilyen lájkgyűjtő emberek figyelemre vágynak, valami sérelmükből adódik, hogy szeretnének a “középpontban” lenni. Kedves kérdező, történt veled valami olyan, ami miatt esetleg több figyelemre vágysz?
2022. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki, csak felesleges. De ha valakinek nincs jobb dolga, nyugodtan csinálhatja.
2022. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak ilyen virtuális életet ad, a valóság meg tökk más... Ciki.
2022. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, néha jól tud esni, ha sok like jön egy megosztásra. Én sosem töltök fel magamról semmit, de ha egy jópofa kommentemet vagy tájképemet sokan likolják, az valahogy jó érzés. Tisztában vagyok vele, hogy ez csak virtuális dolog, nincs nagy jelentősége az életemben és nem is a azért posztolok szökőévente egyszer-kétszer. De szerintem mindenkinek jól tud esni, ha sokan nyilvánítják ki a tetszésüket. Azért napi szinten likeokat gyűjteni ha nem is ciki, de felesleges időpocsékolás szerintem. Mértékkel rendben van.
2022. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem árt másoknak a tartalom amivel szerzed, (pl.: YouTube Vicce Elek Clickbait) akkor szerintem nem baj.
2022. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, hanem egyfajta függőség. Amikor lájkolnak, dopamin szabadul fel, ezért szeretik az emberek, és ezért szoknak rá még az értelmesek is.


A facebook egyik régi fejlesztője mesélte el egy interjúban, hogy szándékosan csinálták ilyenre, ez volt a feladat.

2022. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Az.
2022. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!