Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki tömegközlekedéssel menni...

Ciki tömegközlekedéssel menni (távolabbi) randira?

Figyelt kérdés

Igen, valóban a "Felnőtt párkapcsolatok" témakörbe szántam a kérdést.

Sokszor tapasztaltam már, hogy a felnőttek körében igenis ciki (még ha józan ésszel nem is az) tömegközlekedéssel randizni menni. Mert ez olyan "tinis" meg "gáz".

Most régebbi kérdésekből idéztem, de sok ismerősöm is hasonló véleményen van, pedig nem is olyan anyagiasak, vagy aranyásók.

Miért tartja ezt valaki cikinek?


2022. aug. 18. 11:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
Elnézést, látom, mégsem abba a kategóriába ment a kérdés, ahová szántam.
2022. aug. 18. 11:35
 2/71 anonim ***** válasza:
86%
Keress jobb barátokat.
2022. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
91%

Hány évesek vagytok?


Talán külső társadalmi nyomásra elvárás lenne, hogy mindenkinek legyen autója egy bizonyos életkor betöltése után...?

2022. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki.
2022. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem egy nő ejtett amikor megtudta, hogy nincs kocsim és nem is lesz a közeljövőben. Nem sértődtem meg rajta, mert a szüleimen is látom hogy milyen rossz, amikor csak az egyikük vezet és a másikat állandóan fuvarozni kell és szinte mindig rámarad a vásárlás, a gyerek szállítása és a kiruccanásokra vezetés is.

Ez nem gáz/nem gáz téma, hanem praktikusság kérdése.

2022. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem kicsit ciki, en se szivesen randiznek olyannal aki busszal jonne. Bocsi
2022. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
75%
Mi ciki benne, virágszál?
2022. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tartom cikinek. Nekem pasiként se jogsim se autóm és mégis van több éve tartó párkapcsolatom.


Ha nagyon zavar akkor mondd az, hogy a tömegközlekedés használatával csökkented az ökológiai lábnyomodat.

2022. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki, de aki elvárja, az legalább rögtön látja a helyzetet.
2022. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
67%

Nem annyira érint, mert házas vagyok.

Van jogsim, van autóm, átlagon felül keresek. Mégis tömegközlekedek, ha a belvárosba megyek, praktikai okokból.

Ha nem lennék házas és randira mennék, akkor is így tennék. Ha valaki ez alapján ítél az igen felületes lehet.

2022. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!