Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék megtalálni...

Nagyon szeretnék megtalálni valakit, hogy kellene?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon, hogy van a 444!-nek egy rovata. Ezzel kapcsolatban írtam a szerkesztőségnek egy e-mailt, amire választ nem kaptam. Akkor gondolom már ez a rovat nem működik?!

2022. aug. 29. 15:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Facebook-al jobban jársz, ha legalább azt tudod, hogy merre él. Vagy bármilyen infót róla, megadva a lehetőséget, hogy felvegye veled a kapcsolatot.
2022. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Facebook kilőve, mert semmi olyan infót nem tudok róla, ami alapján ott meg tudnám találni. Ez a rovat lett volna jó, mert azt tudom elmondani, hogy hogy nézett ki, mit viselt, mit csinált és hol volt.
2022. aug. 29. 15:18
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, csak ha éppen ő nem olvassa azt a rovatot, akkor azzal is ott vagy, ahol a part szakad.

Még mindig azt mondom, hogy FB, megjelölve a helyet, és időt, meg a külső jellemzőket, kérve a kedves ismerősöket, hogy osszák, mert neked fontos, hátha így eljut hozzá valahogy.

Persze garancia nincs rá, hogy fel is veszi veled a kapcsolatot.

Vagy ha rendezvény volt, akkor esetleg annak az oldalán próbálkoznék.

2022. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor lehetetlen.
2022. aug. 29. 15:29
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, csak statisztikailag alacsony az esélye. Egy próbát megér.
2022. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Régen voltak ilyen "Pesten láttalak" jellegű csoportok, ha vannak még ilyenek akkor esetleg ott.

Bár szerintem oka van ha valaki nem mondja el a nevét találkozáskor.

2022. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Erre csak angolul jut eszembe egy frappáns dolog:

“What if you meet the right person, but at the wrong time?” Na valami ilyesmi.

2022. aug. 29. 15:44
 8/22 anonim ***** válasza:

#7

Persze, mindenre létezik valami mélyenszántó idézet. Szerintem akkor is oka van, ha valaki nem mutatkozik be. :)

2022. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem érted a mélyenszántó idézet lényegét. Nem volt olyan a szituáció, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Ezt jelenti a wrong time.
2022. aug. 29. 15:50
 10/22 anonim ***** válasza:

Vonzassal.


En találkoztam egy pasival adott x utszakaszon mikor mentem boltba.

Amikor jovok vissza ugyanazon az utszakaszon megint szembejott. Szolt is nekem ha harmadjara talalkozunk akkor lesz is vmi!


Aztan leultem oarkba ott egy kutyasetaltato srac. Neztuk egymast.

Aztán maskor is mikor megint leultem megint jott. Aztan mikor teraszos utcai etteremben voltam megint mellettem ment el:D


Szoval javaslom amikor lattad őt ott maszkalj sűrűn hátha megint jön.

2022. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!