Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Győrből - Keleti pályaudvar-...

Nagyipapi kérdése:

Győrből - Keleti pályaudvar- Gödöllőre szeretnénk kirándulni. Az új emeletes vonat menetrendjét hol lehet megtalálni ? Mindegyik vonalon járnak már, de szeretnénk tudni melyikre kellene jegyet venni ?

Figyelt kérdés
Emeletes vonat

#Gödöllő #Győr #emeletes vonat menetrend
2022. jún. 3. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van a MÁV oldalán ilyen opció, pár napja volt egy kérdés, az alatt valaki hozta is a linket.


Én csak a Bp-i aglomerációról olvastam, hogy egyre több KISS vonat jár... Meg itt volt egy minapi ckk:

[link]


Mindjárt megnézem, megtalálom-e itt a kérdést... Talán a közlekedés rovatban volt.

2022. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Na megvan...


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..


A 4. és 6. válaszban van link.

2022. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Győr és Budapest között van KISS, de a Bp.-Hatvan vonalon nincs, így Gödöllőig nem tudsz ilyennel menni.
2022. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Annyit tud csak a hivatalos kereső, hogy alacsonypadlós vagy nem alacsonypadlós vonat van tervezve az adott indulásra. Tehát az emeletest nem fogja külön mutatni.


Érdemesebb inkább egy váci kirándulást tervezni, ott igen nagy esély van egy KISS-t kifogni.

2022. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hová lett a vonatösszeállításos linkem???

Valami tiltott link lett volna? :-O

2022. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5. Az a másik kérdésnél van.
2022. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Jahhhh... köszi.... :-D


Annyi mindenre válaszoltam, már összezavarodtam.... :)

2022. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!