Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Napi 7 óra tanulás, 1 hónapon...

Napi 7 óra tanulás, 1 hónapon át, hétfőtől péntekig. Kibírható?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 19:38
1 2
 1/12 Huszonegyedikszázad ***** válasza:
89%
Ha megvan hogy miért tanulsz, megvan a motiváció, kivitelezhető. De nem igen értem, se suli se meló?
2022. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Marmint ugy erted hogy suli utan otthon? Mert ez esetben szerintem a napi 5 celravezetob. Nekem is tobbszor a gimiben hogy tanultam otthon delutan 5tol ejfelig, de nem minden nap. Ja es ejfel korul mar allandoan esett ki a kezembol a fuzet mert folyton elbobiskoltam. Bar ezt az egy honapos korlatozast se ertem :D. De pihenesre szukseg van, es suti utani 7 ora tanulassal nem hinnem hogy hozhato lenne a napi 7-8 ora alvas.
2022. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A melóban kell 7 órát tanulni betanulás alatt. Otthon, home office. Utána indulnak a projektek
2022. aug. 29. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Mennyit fizetnek érte?
2022. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Suli, munka után még 7 óra tanulás? Effektíven? Lehetetlen.

Se munka se suli? Igen, bírható. De ha csak tiszta tanulás ez az idő, akkor is csak pomodoro technikával. Tehát sok szünet beiktatásával és rendszeres ismétléssel.

2022. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3

Jajj ne legyél pitsa. Az iskolát is kibírtad valahogy, nem? Egy hónap betanítás az semmi.

2022. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, de ha nem érdekel, akkor sokat nem érsz vele. Már a 2. nap eleged lesz, ha nem az elsőn és lófszt se jegyzel/tanulsz meg.
2022. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges. Okosan kell tanulni, nem sokat. Ha gyakorlásról van szó, egyedül akkor éri meg ezt így tolni.
2022. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Igazából pszichostimulánsok nélkül bele se kezdj.


"A pszichostimulánsokra jellemző, hogy a normális ingerlékenységű központi idegrendszerben is képesek fokozni annak motoros és pszichés aktivitását, növelve a fizikai és szellemi teljesítőképességet."

2022. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha unalmas, akkor szart se ér
2022. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!