Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sulis evfolyamtarsakkal...

Sulis evfolyamtarsakkal megbeszeltuk, hogy elmegyunk nyaralni iden , en megis lemondanam , mit fullentsek?

Figyelt kérdés
Lefoglaltuk a szallast stb, azonban nekem megsincs kedvem menni. Meg van szervezve minden, sajnos mar nem lemondhato. Annak biztos nem orulnenek ha csak ugy nem mennek. Milyen indokkal mondanatok le?
2022. aug. 30. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Ne hagyd ki! Nagyon jó bli lesz, életre szóló emlék!!!
2022. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Családi probléma van, covidos lettél, bölcsességfog műtéted lesz stb.
2022. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Beteg lettél. Csókolom.
2022. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Pl.: beteg vagy, családi program jött közbe, műtéted lesz, covidos vagy
2022. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Jól írják, valami egészségügyi dolog. Nem túl komoly, de sajnos nem mehetsz. Lehetőleg legyen fertőző, hogy csak miattuk ne menj, nehogy elkapják! De ANNYIRA sajnálod és küldjenek majd sok-sok képet meg szelfiket meg mindent!
2022. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Eleg gaz. Mond el a frankot. Jo haverok lehetnek..
2022. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Szóval nem csak kicseszel velük, de hülyére is veszed őket?

Szerintem bármilyen hazugsággal csak azt biztosítod be, hogy soha többé nem hívnak el. Akkor meg igazából mindegy, hogy mit mondasz...

2022. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Hogy itt mennyire hazugságra buzdító gyökér ember van, az hihetetlen...

Talán kicsit alaposabban végig kellett volna gondolnod, hogy akarsz-e menni, hülyőkém, lehetőleg még azelőtt, hogy a szállás le lett foglalva!

Arra nem is gondolsz, hogy könnyen lehet, gyanús leszel nekik, hogy mennyire akartál menni, aztán hirtelen valami ürüggyel lemondod az egészet.

2022. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Én voltam a másik oldalon. Szerintem is undorító mondvacsinált okkal lemondani. Sokkal hálásabb lettem volna, ha az illető elém áll és megmondja, hogy lelkileg ez most neki nem esne olyan jól vagy hogy szüksége lenne arra a pénzre/időre, amit ott elköltenénk pluszban. És felajánlja, hogy ha bármilyen kellemetlenséget okot azzal, hogy kimarad, akkor lehet rá számítani (pl kifizeti az ő részét a szállásból, jegyekből, amiket előre meg kellett venni).



Engem otthagytak a szarban így ketten. 8-an mentünk volna, 6-an mentünk végül. Bevásároltunk az útra, meg volt beszélve, hogy majd utólag kifizetik. Az apartman költsége 6 főre oszlott és amit vettünk, azt is 6 ember terhére a 8 helyett, pedig nekünk nem lett volna rá igényünk. Nem beszéltem velük azóta sem, rohadt nagy patkány dolog volt az egész. Főleg, hogy ilyen szar dumákkal mondták le indulás előtt 2 nappal, mint amilyeneket itt is javasolgattak.


Fontosabb elbújni a felelősség elől, mint jó barátnak, korrekt embernek lenni?

2022. aug. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Ja és mondanom sem kell, hogy mindenki gyűjtögette a kis pénzét az útra, aztán ott álltunk, mint egy fasz, hogy akkor most fejenként 30000 fttal többet kell fizetni, mert valaki fingott egyet és a semmiből lefújta. Nagyon jó volt utána azzal szórakozni, hogy megrohad a kaja, amit vettünk és amit alig bírunk elcipelni, meg hogy nem mehetünk el x helyre, mert annyival kevesebb pénzünk marad.
2022. aug. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!