Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollegánk 2 hete nálunk...

Kollegánk 2 hete nálunk dolgozik miért nem akar velünk beszélgetni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 08:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
jól teszi hogy csöndbe van abból baj nem lehet!
2022. szept. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert irritálóak vagytok biztos.
2022. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz tapasztalatai voltak az előző munkahelyén az emberekkel. Hagyjatok neki időt hogy feloldódjon. A magánéletben turkálást én se szeretem. Vagy mikor idegen emberek jogot éreznek arra hogy kritizálják az életemet. Mindig van ilyen. Felszínes beszélgetést szoktam eleinte azután meglátom hogy kinek mit mondhatok még azon kívül.
2022. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Zárkózott.
2022. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én először mentem be a munkahelyemre, engem is ezzel cseszegettek egyesek. Pont azok tették szóvá, akik miatt semmi kedvem nem volt megszólalni. Pár nagyszájú, mindenkit alázó némber, egész nap a pofázásuktól zengett az iroda, és még csodálkoztak, hogy az ilyen mérgező légkörben inkább csendben vagyok és igyekszem a munkára koncentrálni. Kellett pár hét, mire meg tudtam szokni a légkört, és most már sokkal jobb, de azt amúgy én is imádtam, hogy rögtön ki lettem kiáltva csendesnek meg zárkózottnak, de akik azt mondták, azok közül egy se volt, aki próbált volna csak egyszer is beszélgetni velem.
2022. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!