Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pedofíliánál van nagyobb...

A pedofíliánál van nagyobb bűn szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 07:14
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
45%
4-es de gyermekbántalmazást jelent. Igen, tudom, a pedofil csak jót akar a gyereknek és mindent szeretetből csinál, és nem okoz fájdalmat neki, és talán még a gyerek is élvezi, stb... De mikor az a gyerek felnő egy mentális ronccsá fog válni független attól hogy milyen szándékkal állt hozzá a kedves pedofil!
2022. dec. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
69%
11-es ne itéljünk már el valakit amiatt amiről nem tehet
2022. dec. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
17%
20-as válaszolok én neked. Felőlem arra gondol amire akar, bánom is én bármi is az. Amíg csak gondolati szinten létezik a dolog addig nem érdekel.
2022. dec. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
53%
Ja és egy kérdés. Téged is agyon kéne verjen a haverod mert arra gondoltál hogy de jó lenne meghúzni a nőjét? Gondolkozz el egy kicsit ezen...
2022. dec. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
28%

24-es!

Azon gondolkozz el, hogy pedofíliáról szól a kérdés. Nem mindegy, hogy a haverod feleségén gondolkodsz, vagy az 5 éves kislányán. Első esetben max megsértődik, másodikban elevenen megnyúz.

2022. dec. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem gondolati szinten nincs semmi gond, pláne ha nem tudok róla. Persze tuti kiváltana valamilyen reakciót belőlem is, de azért bűntetni nem kéne... Csakis a tettet.
2022. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
28%

26-os!

Azért akinek ilyen gondolatai vannak, ott komoly a probléma, ne mond, hogy azzal semmi gond.

Ha pl ilyen gondolatokkal segítséget kér, akkor nem kell büntetni, hanem segíteni kell neki. De ha azon töri a fejét, hogyan tudná megvalósítani, akkor büntetni kell.

2022. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam hogy normális vagy egészséges. Nem volt szó arról hogy azon töri a fejét hogyan tudná megvalósítani, csak fantáziálgatásról beszéltünk eddig. Azért meg már had ne büntessék az embert. Különben meg amilyen aberrált világban élünk nem lepődök meg az emberek piszkosabbnál piszkosabb gondolatain. De most tényleg bűntetni akarsz valakit mert fantáziál valamiről? Nevetséges vagy.
2022. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:

#28

Az ilyenektől mindig megkérdezem, hogy ugyanígy gondolkodna-e, ha az ő gyerekéről fantáziálnának, de valamiért sose kapok választ...

2022. dec. 6. 12:08
 30/59 anonim ***** válasza:
69%
Már válaszoltam a 26-os válaszomban. Nem tudsz olvasni?
2022. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!