Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy rekordalacsonyan vannak a covid fertőzöttek és kezeltek száma, amikor itthon az emberek ha felvették az oltásokat, azt is kb 1 éve, ha nem régebben?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Még nem tartották meg a vadász kiállítást és a "nagy" államférfiak még csak most szállingóznak vissza a nyaralásból. Majd utána varázsütésre minden teszt pozitív lesz.
2022. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Thunderfairy ***** válasza:
63%
Mert lehet hogy sulyosabbnak adták elő a TV-ben mint amilyen valójában volt. Ha volt egyáltalán.
2022. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Jaj, ne butáskodj! Nézz csak rá a naptárra, mit mutat?

Szeptember másodikát!

Majd október-november körül visszatér a járvány, tudod, ahogy szokott! Megint kötelező lesz a maszkhasználat, mint tavaly. Ez mindig így lesz. Nyáron megszűnik a járvány, majd valamikor ősz, és tél között pedig visszatér.

2022. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Lecsengett a járvány, olyan lesz ez is, mint az influenza vagy egyéb más légúti betegségek kedved szerint.
2022. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve kaptam a harmadik oltást, a legtöbb ismerősöm szintén. Szóval nincs egy éve sokaknál.

De amúgy elég régóta tudni lehet hogy a legújabb mutációk enyhébbek a korábbiaknál. Meg nyáron eddig is alacsony volt. Meg gyanítom sokkal kevesebbet tesztelnek, mint 1-2 éve.

Kb ezek kombója okozza az alacsony számokat.

2022. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
A járványok hullámokat képeznek, most épp egy lecsengés volt.
2022. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Majd jönnek ezzel a szöveggel, hogy az oltás hatott.. :D De azért aki veszélyeztetett az biztonság kedvéért még vegyen fel 4.-5. oltást.


Majd októberben azzal jönnek hogy mindenkinek frissíteni kell, hogy mindenki újra védve legyen és túlélje a telet.


Egyszerűen ignoráljátok!

2022. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

#7

Oltás nélkül is túléltem a covidot kb mint egy megfázást.

Meg az oltásoktól se lett bajom, fogok kérni 4. dózist.

Szerintem mindkét oldalról túl van lihegve a téma. Unalmas már.

2022. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

#8 Nem szeretnék elkezdeni vitatkozni, ha tudnád az oltásnak ugyanúgy rövidtávon mint hosszútávon kialakuló mellékhatásai is lehetnek.


Ugyanúgy mint a tizen-huszonévesen fogamzásgátlót használó nőknél a később kialakult endometriózis, meddőség. Örülök hogy a jelenleg jól vagy, maradjon így később is!


De nem tudom megérteni sokan miért csak a jelenre képesek gondolni. Ha szerinted neked terminátor tested és immunrendszered van, ami elbír 10 oltást is következmények nélkül, hát nyugodtan oltasd magad. Szép napot!

2022. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

#9

Eddigi életem során több mint 10 oltást kaptam, következmények nélkül.

¯\_(ツ)_/¯

A "hosszútáv" az kvázi pár hét-hónap amíg okozhat szövődményt.

2022. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!