Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy rekordalacsonyan vannak a covid fertőzöttek és kezeltek száma, amikor itthon az emberek ha felvették az oltásokat, azt is kb 1 éve, ha nem régebben?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 14:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom a hármas miért van lepontozva, tényleg mindig így van.


Nyáron a covid nyaralni megy, ahogy az összes fontos (Fideszes) ember, ezért nem tehetik meg, hogy lezárjanak mindent. Majd ősszel, amikor ők már kinyaralták magukat. Most tavasszal is lett volna nagy durvaság, ha nem áprilisban vannak a választások. Hirtelen mégsem kell 3 oltás és maszk használat. Majd novemberben jön újra az, hogy a védettségi igazolvány csak 3 (vagy majd már 4) oltással érvényes és azzal lehet bemenni helyekre, maszk kötelező BKK-n és beltéren.


Egyetlen dolog miatt örülnék kicsit a nagyobb hullámnak, mert akkor újra home office lehetne, nem ilyen retek hibrid office, amit a cég erőltet. Bár még ez is jobb, mint mindig bejárni.

2022. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

10, A hosszútáv pár hét-hónap?! inkább bő évek!


Azt tudod-e hogy rákkal is el lehet éldegélni évekig tünetmentesen? Évek alatt kialakuló stádiumos betegségek mondanak-e valamit?


Azt már meg sem kérdezem ha oltás nélkül is semmi volt neked elvileg a Covid, akkor miért oltattál.


Tipikus "fogalmam sincs róla, de vitatkozom "..

2022. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

#12

Alaposan utánaolvastam, SEHOL nem találtam megbízható forrást arra, hogy bármilyen oltás évekkel később okozott volna szövődményt. Ha linkelsz valid forrást akkor szívesen elolvasom, bár már feladtam, ilyenkor mindig annyit kapok válaszul hogy "google".

Több okból oltattam, egyrészt a párom nem kaphatott oltást viszont veszélyeztetettnek számított így gondoltam ha akár 1%-kal tudom csökkenteni az esélyét hogy megfertőzzem akkor megéri. Plusz a munkahelyemen kötelező volt, plusz akartam külföldre utazni. Azért elég sok előnnyel járt, nekem fura hogy számodra ilyen rejtélyes. :D

2022. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%

23, [link]

Ezen a konferencián mind orvosok beszélnek, hivatalos forrásokból, tapasztalatokról.


Még hivatalos forrásokról tudósítót facebookról Biró Éva, néven keresd. Ő megoszt sok olyan dolgot ami a háttérben zajlik a Covid körül, de senki sem beszél róla. Itt van például ez is a kismamákkal:

[link]

Attól még, hogy nincs eléd rakva mi folyik mondjuk a Pfizer/Biontech körül, attól még rengeteg vizsgálat, eljárás folyik ezek ellen a cégek ellen.


Zárjuk le azzal hogy fogalmad sem volt, milyen szinten fertőző vírussal álltál szemben, mert semmit nem lehetett róla tudni, csak amit a médiában mondtak róla, te meg az alapján elhitted hogy a párod veszélyeztetett, és te "megvédheted." Elfogadtad hogy kötelezhetnek és rendelkezhetnek a munkahelyeden a saját testedről. Pluszban előnyökre is akartál szert tenni.. szerintem ez mind a mai buta, önző ember mintapéldája, ne haragudj. De kívánom maradj egészséges és a párod is.

2022. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

#14

Jajj, igen, a másik "hiteles forrás" meg általában a gődényszekta. :D bocsi, inkább nem hiszek csaló bűnözőknek. ;)

A párom meg egy autoimmun alapbetegség miatt kvázi minden vírusfertőzéssel szemben veszélyeztetettebb mint az átlagember, de örülök hogy te látatlanban jobban tudod diagnosztozálni mint az x db kezelőorvos és szakember aki eddig foglalkozott vele. :D

2022. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Tudtam hogy ugyanúgy szemfedő a válasz:)


"Nem hiszek csalóknak, bűnözőknek, de a médiának igen, meg titokszerződést aláíró orvosoknak is, akik tájékoztatást sem adnak, és úgy mondják hogy oltassam be magam, mindegy is közben milyen betegségem van!" :)

2022. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ugyanezekért a meddő vitákért érdemes újra és újra kirakni egy ilyen kérdést? Ott van a feltett kérdések ellenőrzése pont, mielőtt kirakná az ember. 2000 másik ilyen kérdés van már, és másra se jó, minthogy összevesszenek alatta az emberek. Ezen érdemes lenne elgondolkozni.
2022. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert most már háború és árdrágulás van, idén télen ez lesz a gond. Ezt a vírus is megérezte, és eltakarodott.
2022. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!