Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek beiratkozni edzesre,...

Nem merek beiratkozni edzesre, mert van ott egy fiu akivel "ismerkedtem" es en kerestem fel, hogyan felejtsem ezt el? Felek hogy kellemetlen lesz. 23/L

Figyelt kérdés

Box edzesrol van szo, most indul kezdo csoport, most tudnek beiratkozni oda. Evek ota be akarok, mindig halogattam.. Viszont van egy fiu, akit a box csoport kozossegi oldalan lattam, es nagyon tetszett , soha nem csinaltam ilyet de irtam neki hogy megszeretnem ismerni :D beszelgettunk 1 honapig kb, de nem talalkoztunk vegul..nagyon fajt

Ez kb 3 honapja volt, ő még mindig jar oda edzeni, minden edzesen ott van. Felek, hogy nagyon kellemetlen lenne az egesz, megismerne e vajon azt se tudom

Szerintetek?


2022. szept. 2. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Boxolj mashol ha zavar
2022. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez ne tartson vissza, nem tettél semmi rosszat és nincs ebben semmi szégyelleni való. Még az is lehet, hogy újra elkezdtek beszélgetni és tök pozitív dolog lesz belőle.
2022. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs mas box edzes csak az



2. Igazad van csak felek es izgulok mert még mindig nagyon tetszik

2022. szept. 2. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Thai boxon ismertem meg a pasit, össze is jöttünk, majd az exem lett, akkor hagytam ott az edzést. Àtérzem az egészet. Én megyek át másik klubhoz.
2022. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves lennél megérteném, de 23 éves vagy, felnőtt nő, ha akarsz valamit csináld, ne pedig azon agyalj, hogy mit gondolnak rólad.
2022. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kuzdosporton birni kell az uteseket lelkileg is. Ez az elso lecke. Menj el es bird ki. Agyban dol el.

Minel tobbet esel,annal jobban fogod birni. Gyakorolni kell. Menj


En sok en sok even at jartam kuzdosportokra,boxra is.


N

2022. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!