Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged szeretnek/kedvelnek az...

Téged szeretnek/kedvelnek az embertársaid a környezetben?

Figyelt kérdés
Mit érzel?
2022. szept. 4. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Kellemesen csalódnak bennem általában, mert a külsőm se nem szép, se nem barátságos/hétköznapi megjelenésű. Alapból nem vagyok egy szép ember+ nehezen oldódom társaságban. De ennek ellenére a kollégáim szeretnek. (persze nem azt mondom, hogy rajongásig, de hál'isten mindenkivel elég könnyen kijövök)
2022. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben. Mondjuk nem is várom el tőlük. Elég nekem az, ha békén hagynak.
2022. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevesen igen, a legtöbb nem. Igaz, tettem is érte.
2022. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Van aki kedvel, de nem igazán értem, hogy miért.
2022. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nincsenek normal kapcsolataim. Egy barátom van meg a családom es kifújt. Nem tudok kapcsolódni, nagyon nem is szeretnék.

Sztem valami félautista lehetek. Nemtom...

2022. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

És téged szeretnek, kérdező?

(a 2. válaszoló vagyok)

2022. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mert az esetek nagy részében objektíven látom a dolgokat és szeretik, hogy van aki a földön tartja őket ha elszállnának. Jó hallgatóság vagyok, de ha érdektelen dolgok vagy végeláthatatlan panaszkodás megy, lelkifurdalás nélkül fojtom beléjük a szót (nem szó szerint) és vágom őket verbálisan pofon, hogy szedjék össze magukat. Ezt sokan értékelik, de vannak akik rossz embernek tartanak emiatt, szóval nem vagyok egy all rounder favorit. Szinte mindenhez hozzá tudok szólni, tanácsot adni ha kell. Illetve baromi fárasztó humorom van, ami sokszor annyira szörnyű, hogy már jó és akaratlanul is felvidítom őket.
2022. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés.

Biztos van aki kedvel, olyan is aki szeret és olyan is, aki utál.

Szerintem megosztó ember vagyok.

Aki ismer, az tudja milyen érték van bennem és azt is mit kell ezért elviselni.

Ahogy öregszem egyre inkább érzem, hogy zsugorodik azok száma, akik kedvelnek.

Egyre kevésbé érzem, hogy bármit kéne tennem azért, hogy szimpatikus legyek.

Egyszerűen csak teszem, ami szerintem helyes és kimondom, amit muszáj, nem törődve a következményekkel.

Valahogy úgy érzem, megtehetem hogy ne foglalkozzak mindenki véleményével.

Sok esetben sarkos véleményt képviselek és ez nem népszerű.

Tudom hogy ezzel rombolom azt a kedves jófej nő image-t, amit elsőre gondolnak rólam, de nem hat meg.

Befásultam ebben a képmutató ostoba világban és nem akarok szerepet játszani.

Régen azt hittem, hogy mindenkinek meg lehet felelni.

Most úgy érzem, hogy elég, ha nyugodtan alszom, nem kell hogy szimpatikus legyek.

Nagyon türelmes és megbocsátó személyiség vagyok egy pontig, de ha hülyének néznek azt nem szeretem.

Szóval szerintem kevés ember kedvel és ez rendben is van így.

2022. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen családi köröm igen, a többiek (volt osztálytársak, "kollégák", vagy akár csak random idegenek, főként a nőneműek) jobb esetben levegőnek néznek, rosszabb esetben kiutálnak mindenhonnét. Nem tettem érte, ez van, nem vagyok szerencsés, introvertált + ronda vagyok, manapság ennyi elég rá hogy gyűlöljenek.
2022. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Darius- ***** válasza:
A gyerekek igen, a velem egykorúakkal jobb volt a kapcsolatom nőkkel, idősebbek helyzetében a férfiakkal jobban tudtam kommunikálni, megértetni magam.
2022. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!